Jump to content

Furutech Power Guard E-11, Power Guard E-48, wtyki FI-50 R NCF

Audionews
 Share


Furtech przed świętami wprowadził do sprzedaży kilka nowości. Pierwsza to dwa nowe przewody o nazwie Power Guard. Kierowany do budżetowych systemów Power Guard E-11, oraz przewód dla bardziej wymagających Power Guard E-48. Ich wspólną cechą jest zastosowanie wtyków z serii FI-68. Jest to wtyk wyposażony w filtr EMI. Bazę stanowi przewód FP-S35 TC. Oba kable mają długość 1,8m. Przewody doskonale sprawdzają się w zasilaniu źródeł takich jak odtwarzacze CD lub "plikowce". Znajdą również zastosowanie w zasilaniu przedwzmacniaczy lub małych i średnich wzmacniaczy. Ceny przewodów kształtują się na średnim poziomie i wynoszą 1950zł za wersję "E-11" i 3150zł za wersję "E-48".

 

post-49868-0-40277400-1450204317_thumb.jpg post-49868-0-13659000-1450204318_thumb.jpg post-49868-0-89834800-1450204318_thumb.jpg

 

Kolejną nowością jest nowa seria wtyków FI-50 R NCF. Na pierwszy rzut oka różniąca się przede wszystkim kolorem od "starych pięćdziesiątek". Różnice są jednak dużo bardziej złożone aniżeli tylko zmiana kolorystyki. Istotą jest wykorzystanie srebrzonego włókna węglowego, kopolimeru acetatu, pyłu węglowego oraz ceramicznych nano cząstek o nazwie Nano Crystal²-Nano Crystalline w skrócie NCF. Zostało to połączone z pierścieniami wykonanymi z niemagnetycznej stali nierdzewnej tworząc korpus wtyku o wyjątkowych właściwościach tłumiących. Charakterystyczną cechą technologii NCF jest generowanie ujemnych jonów eliminujących problemy z elektrostatyką. Wprowadzenie do sprzedaży nowej serii zostało poprzedzone serią testów przeprowadzonych na rodzimym, japońskim rynku wśród zaufanych audiofili. Ceny za te audiofilskie precjoza nie należy do najniższych, ale uzyskany efekt jest wart jej poniesienia. FI-50R NCF i FI-E50R NCF kosztują 1650zł/szt.

Furutech już planuje zastosowanie nowej "receptury" do innych produktów takich jak np. gniazda.

 

Dystrybucja: RCM

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.