Jump to content

Głośniki Beats na letnie imprezy

Audionews
 Share


Głośniki od Dr. Dre mogą stać się jednym z przebojów tegorocznego lata. Małe, zgrabne głośniki, o charakterystycznych kształtach , rozkręcą każdą imprezę, również w plenerze.

 

Smartfony oraz tablety coraz częściej pełnią rolę odtwarzacza muzycznego. Niestety jakość dźwięku wydostająca się z głośników mobilnych terminali pozostawia wiele do życzenia. Dlatego młodzi użytkownicy komórek bądź tabletów chętnie sięgają po zewnętrzne głośniki, oferujące porządną jakość i mocne brzmienie. Do tej grupy produktów zalicza się Beats Pill, głośnik o kształcie pigułki. Produkt, podobnie jak kultowe słuchawki Beats, jest firmowany przez Dr. Dre, cenionego rapera i producenta muzycznego. Niebanalny kształt, magia pseudonimu znanego artysty sprawiają, że głośniki cieszą się dużym popytem. Co ważne, niewielkie urządzenie, ważące zaledwie 0,3 kilograma, kryje w sobie ogromną moc. Beats Pill jest w stanie wydobyć z siebie dźwięk o mocy 12 W. Głośnik komunikuje się ze źródłem dźwięku przez Bluetooth lub za pośrednictwem przewodu. Urządzenie składa się z czterech przetworników dźwięku.

Beats Pill oprócz technologii Bluetooh obsługuje również NFC. Tradycyjna metoda bezprzewodowego łączenia urządzeń, polegająca na parowaniu, jest czasochłonna. Dzięki NFC proces jest znacznie szybszy, wystarczy przybliżyć telefon kompatybilny z NFC do głośnika i następuje automatyczne połączenie. Głośniki oprócz odtwarzania muzyki mogą też spełniać rolę zestawu głośnomówiącego. Ich czas pracy na baterii wynosi około 7 godzin przy poziomie głośności 80 decybeli.

Do stajni Dr Dre należą również głośniki BeatBox Portable. To propozycja dla zwolenników mocniejszego brzmienia. Urządzenie wyposażone jest w dwa zaawansowane kontrolery basów 5.25" oraz dwa wklęsłe kontrolery 2". Maksymalna moc głośników 200 W zapewnia doskonałą zabawę w licznym gronie przyjaciół. Głośniki łączą się z urządzeniami zewnętrznymi za pomocą Bluetooth lub kabla Jack 3,5 mm. W zestawie znajduje się pilot na podczerwień dla iPhone’a oraz iPoda.

Głośniki Beats Pill są dostępne w trzech kolorach – białym, czarnym i czerwonym, ich cena w Hama Polska wynosi 849 złotych. Natomiast BeatBox Portable występują w dwóch zestawach kolorystycznych – białym oraz czarnym. Zakup tego modelu wiąże się z wydatkiem 1699 złotych.

post-49868-0-70785300-1370608410_thumb.jpg

post-49868-0-09350200-1370608416_thumb.jpg

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.