Jump to content

Hegel H20 / P20 w salonie Q21

Q21
 Share


Salon Q21 serdecznie zaprasza na prezentacje zestawu Hegel H20 / P20

 

Zestaw Hegel H20 / P20 to bezkompromisowy system dzielony, dedykowany do mocnych systemów hi-fi.

 

P20 jest naszym najtańszym przedwzmacniaczem dającym możliwość łatwego dostępu do produktów z serii Hegel Reference.

Pomimo, iż jest to podstawowy model nie potraktowaliśmy go po macoszemu i wiele rozwiązań, oraz pomysłów zaczerpnęliśmy od jego starszego brata. Dzięki temu, pomimo obniżenia ceny wiele z najlepszych cech charakteryzujących P30 zostało zachowanych.

Olbrzymia scena dźwiękowa, nisko schodzący i świetnie kontrolowany bas, perfekcyjny timing … Krótko mówiąc, wierne oddanie sensu bycia razem z muzykami.

P20 dostarczany jest z wysokiej jakości systemowym pilotem wykonanym z jednego kawałka aluminium poddanego procesom piaskowania i anodowania, tak samo jak obudowa przedwzmacniacza. Najwyższą jakość wykonania mogą państwo poczuć nie tylko słysząc, ale również dotykając każdego elementu P20.

Przedwzmacniacz wyposażono w pięć par wejść zarówno zbalansowanych, jak i niezbalansowanych, wśród których znajduje się specjalne wejście Home Theatre ułatwiające integrację P20 z systemami kina domowego. Oczywiście nie zapomniano o zbalansowanych i niezbalansowanych regulowanych wyjściach liniowych.

Tak jak już wspominaliśmy głównym celem wprowadzenia P20 do naszej oferty, jest ułatwienie Klientom wejście do świata urządzeń dzielonych, Dodatkowo staraliśmy się wyznaczyć nowe standardy w relacjach jakość/cena dla przedwzmacniaczy i uważamy, że nam się to udało.

Przedwzmacniacz, to prawdopodobnie najbardziej wrażliwy element toru audio. Sygnały, na jakich pracuje są bardzo niskie i nawet niewielki szum, bądź zniekształcenia mogą je zaburzyć, zdeformować. Utrzymanie najdrobniejszych detali od powyższych anomalii sprawia, że przywraca muzyce życie.

Osiągnięcie takiego poziomu jakości przy zachowaniu bardzo przystępnej ceny wymagało wdrożenia nowych technologii i układów, m.in. tranzystorów silikonowo germanowowych. Ponadto zdecydowaliśmy się wykorzystać pracujące na sygnałach wysokich częstotliwości komponenty pierwotnie nie zaprojektowane z myślą o zastosowaniach audio i w audio do tej pory nigdy nie stosowane.

W rezultacie otrzymaliśmy przedwzmacniacz o bardzo otwartym i naturalnym brzmieniu w bardzo przystępnej cenie.

 

Hegel H20 jest wyposażony w najnowszą wersję technologii FET Hegla.

Praktycznym rezultatem technologii FET zastosowanej H20 jest bardziej rytmiczny dźwięk. On jest po prostu lepszy w odwzorowaniu linii basowej. Kolejnym ważnym elementem jest usunięcie harmonicznego echa w wyższych częstotliwościach, którego rezultatem jest o wiele więcej detali z jednocześnie gładszym i bardziej naturalnym dźwiękiem. Główne rozwiązania H20 zostały zapożyczone z referencyjnej końcówki mocy H30, z najlepszą możliwą implementacją naszych opatentowanych modułów SoundEngine (Silnik Dźwięku).

Z ponadczasowym wyglądem zewnętrznym Hegla będzie pasować do każdego nowoczesnego, lub klasycznego wnętrza. Tylko jeden przycisk na froncie i solidny, piaskowany i anodyzowany panel przedni. Prawdziwie sztywna obudowa z 1,5 kg aluminium na samym panelu czołowym. Nowością są również piaskowane panele górne i boczne w H20. To dodaje ekskluzywności wyglądu, i całość jest bardziej spójna.

Wzmacniacz mocy Hegel H20 to wyjątkowe urządzenie, z wydajnością prądową większą niż 130 amperów. Wyjątkowo niskie poziomy zniekształceń. Jeden z najwyższych w branży współczynników tłumienia (damping factor), dający pełną kontrolę nad kolumnami.

Wszystko po to, aby dać Państwu najbardziej NATURALNY, RYTMICZNY i DYNAMICZNY dźwięk na rynku.

 

Pełna specyfikacja techniczna urządzeń znajduje się pod linkami:

- http://q21.pl/hegel-p20.html

- http://q21.pl/hegel-h20.html

 

Salon audio-video Q21

Pabianice, Reymonta 12

Tel. (42) 213 01 66

www.Q21.pl

post-25064-0-84894300-1458813376_thumb.jpg

post-25064-0-19508000-1458813382_thumb.jpg

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.