Jump to content

HiFiMan Deva Wired w salonie Q21

Q21
 Share


Po niezwykłym sukcesie bezprzewodowej wersji słuchawek HiFiMan Deva, czas wprowadzić do oferty wersję tańszą, przewodową. Prezentujemy HiFiMan Deva Wired.

Link do produktu w sklepie on-line Q21.pl >>>

Do budowy słuchawek Deva HiFiMAN wykorzystał znaną i sprawdzoną już w innych konstrukcjach membranę supernano, która jest aż o 80% cieńsza od poprzednich projektów marki. Taka konstrukcja zapewnia wysoką responsywność dźwięku, detaliczność i dokładne obrazowanie przestrzenne. Brzmienie słuchawek określone jest jako liniowe, łagodne i zrównoważone z dawką szczegółów, która umila odbiór muzyki, bez skupienia na każdym detalu. Dźwięk jest rozdzielczy i przejrzysty bez sztucznego ubarwiania odejmowaniem wysokich tonów lub spowolnionym basem.

Największą zaletą jak zawsze w przypadku słuchawek HiFiMANa pozostają średnie tony łączące w sobie barwność, jedwabistość i wielowarstwowość. Muzykalność połączona ze starannym, wysublimowanym wglądem to jak zawsze znak firmowy HiFiMANa. Energia wokali wskazuje na ich wyraźne uprzywilejowanie, ale jednocześnie odcięcie od tła, które jest perfekcyjnie zróżnicowane w kolejnych warstwach odsłuchu.

Gniazdo słuchawkowe w słuchawkach Deva korzysta ze zbalansowanej technologii TRRS. W komplecie producent dołączył przejściówkę na wtyk duży jack 6,3mm. Zbalansowane podłączenie słuchawek pozwala na podniesienie stosunku sygnału do szumu aż o 20 decybeli, co w znacznym stopniu poprawia detaliczność brzmienia.

Zdecyduj się na zakup słuchawek HiFiMan Deva Wired do końca stycznia 2021 roku i skorzystaj z premierowego rabatu. Podczas składania zamówienia w sklepie Q21.pl wpisz kod rabatowy "HIFIMAN".

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl

hifiman_deva_wired_01.thumb.jpg.6d93399b78d81d4652cf964bd21a89e1.jpg  hifiman_deva_wired_02.thumb.jpg.396da068c14a82a1efbfd5fa55d4b750.jpg

hifiman_deva_wired_03.thumb.jpg.0cdf2530c39b0e74cc5ce263329dc94b.jpg  hifiman_deva_wired_04.thumb.jpg.688dd387d9d8ac74ba41ef74b0d92cce.jpg

dataOK:
TopicOK: 0
---
Flaga: 1

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.



Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.