Jump to content

Horn Distribution S.A. wyłącznym dystrybutorem marki Audio Research.

Denon Store
 Share


Horn Distribution S.A. informuje z wielką przyjemnością, iż wraz z początkiem stycznia 2016 roku firma została dystrybutorem renomowanej marki Audio Research na terenie Polski.

Umowa dystrybucyjna obejmuje również zasięgiem terytorium Litwy, gdzie marka Audio Research jest oferowana przez siostrzaną spółkę Horn Distribution (LT) UAB z siedzibą w Wilnie.

Tym samym oferta Horn Distribution rozszerza się o wszystkie linie produktowe najwyższej jakości urządzeń tej marki, do których należą odtwarzacze CD, przetworniki analogowo-cyfrowe DAC, przedwzmacniacze oraz wzmacniacze.

 

2c5fe40d-73b2-4ce8-bf7a-351e2d8da4b7,660,620.JPG

 

O firmie Audio Research

Audio Research jest jednym z najstarszych producentów na amerykańskim rynku audio. Firma została założona w 1970 roku w Minneapolis z jednym głównym celem do osiągnięcia – tworzenia najwyższej możliwej jakości reprodukcji muzyki. Do dzisiaj Audio Research pozostaje firmą zorientowaną na wydajność i jakość swoich urządzeń i temu jest podporządkowana jej filozofia działania i tworzenie własnych konstrukcji. Wprowadzanie nowych produktów jest ściśle podporządkowane postępom w technologii i wydajności, a cechą charakterystyczną produktów marki jest High Definition. Firma rosła stabilnie w ciągu ostatnich 40 lat dzięki sieci specjalistycznych dealerów audio w całej Ameryce Północnej, dystrybutorom w Europie, Azjii i Ameryce Południowej. Firma zajmuje pomieszczenia o powierzchni 48 000 metrów kwadratowych posiadając zaawansowane technicznie linie produkcyjne i siedzibę w Plymouth w Minnesocie, gdzie ponad 50 specjalizowanych pracowników technicznych montuje urządzenia oraz oferuje wsparcie techniczne dla wszystkich linii produktów.

Więcej informacji dostępnych pod adresem: www.audioresearch.com

Marka Audio Research należy do World of McIntosh (WOM), rodziny najlepszych marek audio współpracujących ze sobą, by dostarczać swoim użytkownikom bezprecedensowo sensorycznych wrażeń. Z ogromnym bagażem historii znakomitego kunsztu i poświęcenia dla sztuki dźwięku, WOM łaczy dziedzictwo najlepszych marek, aby osiągać nowe szczyty w dziedzinie luksusowych systemów muzycznych. Do rodziny WOM należą marki: Audio Research, Sonus faber, Wadia, Sumiko i McIntosh.

Więcej informacji dostępnych pod adresem: www.worldofmcintosh.com

 

19b68c9a-23f1-456b-bb16-a5538b93b80c,660,620.JPG

 

Z cenami oraz produktami możecie się zapoznać w sklepie internetowym Salony Denon:

http://www.salonydenon.pl/pl/MM/Marki/AUDIO_RESEARCH

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.