Jump to content

Horn Distribution S.A. wyłącznym dystrybutorem marki iFi w Polsce

iFi Audio z siedzibą w Southport w Wielkiej Brytanii wywodzi się z Abbingdon Music Research (AMR). Marka iFi słynie z projektowania i produkcji przenośnych, biurkowych i lifestylowych produktów audio oraz wysokiej klasy komponentów hi-fi.

audiostereo.pl
 Share


Horn Distribution S.A. wyłącznym dystrybutorem marki iFi w Polsce

image.png

 

Warszawa, 11 października 2022 r – z dużą satysfakcją informujemy, że wraz z początkiem października br. Horn Distribution S.A. został wyłącznym dystrybutorem urządzeń marki iFi Audio w Polsce.

 

iFi Audio z siedzibą w Southport w Wielkiej Brytanii wywodzi się z Abbingdon Music Research (AMR). Marka iFi słynie z projektowania i produkcji przenośnych, biurkowych i lifestylowych produktów audio oraz wysokiej klasy komponentów hi-fi. Światowej klasy zespoły projektowe odpowiedzialne za rozwój sprzętu i oprogramowania oraz podejście „music first” (tłum. muzyka przede wszystkim) pozwalają iFi Audio tworzyć zaawansowane urządzenia audio oferujące nowy poziom designu, funkcjonalności i wydajności w swoich przedziałach cenowych. Od momentu powstania iFi Audio w 2012 roku, produkty firmy zdobywają wiele nagród na całym świecie, gruntując pozycję marki jako jednej z najszybciej rozwijających się w swojej dziedzinie.

 

W ofercie Horna, dostępnej na stronie dystrybucyjnej www.horn.pl, znajduje się gama bieżących urządzeń iFi takich jak streamery i urządzenia typu DAC.

Strona internetowa producenta pod adresem www.ifi-audio.com/, aktualnie w języku angielskim, zyska wkrótce swój odpowiednik w języku polskim, o czym będziemy informować.

 

Wraz z iFi Audio zapraszamy wszystkich miłośników jej sprzętu do odwiedzenia w dniach 28-30 października br. stoiska na Audio Video Show 2022, na stadionie PGE Narodowym, w Strefie Słuchawkowej na 1 piętrze. Przedstawiciele marki zaoferują Państwu możliwość sprawdzenia produktów iFi w akcji, we współpracy z wiodącymi markowymi słuchawkami.

 

Zdjęcia:

Zens_02.jpgZens_01.jpgxDSD-Jason.jpgxDSD-Jasmine-2.jpgxDSD-Jasmine-1.jpgxCAN-Wall.jpgxCAN-Jenny-4.jpgxCAN-Jenny-3.jpgxCAN-Jenny-1.jpg

 

 

dataOK:
TopicOK: 0
---
Flaga: 1

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.