Jump to content

Klipsch zaprezentował nowe kolumny aktywne!

Q21
 Share


Klipsch to amerykańska firma specjalizująca się w produkcji sprzętu audio wysokiej jakości. Firma ta istnieje już od ponad 70 lat i zdobyła sobie renomę jako jedna z przodujących marek na rynku głośników. Jej kolumny są wybierane przez wielu fanów muzyki gitarowej, ale także do kina domowego. W tym przypadku jako nowości prezentuje ona dwa zestawu kolumn aktywnych. Klipsch The Sevens oraz Klipsch The Nines to kolumny podstawkowe ze wbudowanymi wzmacniaczami, a także kompletem bardzo użytecznych elementów i oczywiście świetnym designem. 

sevens1.thumb.jpg.bdfff10460ab30a262f509a8d3ea97e0.jpg

Klipsch The Sevens to mniejszy z najnowszych modeli. Został on wyposażony w kompozytową membranę o średnicy 6,5 cala. Za wysokie tony odpowiada z kolei 1" tytanowy przetwornik z tubą Tractrix. Moc całkowita głośników to 200 watów oraz 400 watów mocy szczytowej. 

AmazonReady-Nines-Lifestyle10-Walnut_off.thumb.jpg.1937d4a85e961a53438a0cb3b4ff7c61.jpg

Klipsch The Nines to większy model z tych zaprezentowanych przez producenta. Wyposażony został w duży, ośmiocalowy przetwornik nisko-średniotonowny, a za wysokie tony ponownie odpowiada 1" tytanowy przetwornik LTS umieszczony w tubie Tractrix. Moc całkowita głośników to 240 watów oraz 480 watów mocy szczytowej. 

Oba komplety są jednymi z najbardziej wszechstronnych głośników dostępnych na rynku. Dzięki wbudowanemu wzmacniaczowi nie potrzebujemy szukać dodatkowej elektroniki, czy okablowania do ich podłączenia. Dodatkowo amerykański producent zastosował bi-amping. Każdy z przetworników jest oddzielnie zasilany, co według producenta zapewnia znacznie wyższą jakość dźwięku. Wzmacniacze są niskoszumowe i zostały zaprojektowane specjalnie pod te kolumny. 

AmazonReady-Sevens-Lifestyle4-Walnut_on.thumb.jpg.4b3dbe3ca8bc27648933a6618406bd47.jpg

Klipsch w modelach The Sevens oraz The Nines nie zapomniał o tym, czego wielu użytkowników potrzebuje od głośników aktywnych. Mamy ogrom możliwości, przez jaki możemy się podłączyć do głośników. Jednym z nich jest HDMI ARC, które pozwala nam podpiąć się bezpośrednio z telewizora. Dla fanów słuchania muzyki bez użycia dodatkowych przewodów mamy Bluetooth 5.0 wspierające kodeki SBC, AAC, aptX oraz aptX HD. Dodatkowo mamy dostęp do wejścia USB oraz optycznego. Dla fanów połączeń analogowych mamy jedno wejście RCA, które może posłużyć również jako przedwzmacniacz gramofonowy, a do tego mamy jedno wejście AUX 3,5 milimetra do podłączenia dowolnego innego źródła. 

Producent zastosował również technologię dynamicznego basu, który pozwala na dynamiczne dostosowanie głośności niskich częstotliwości, tak by były one słyszalne również przy niewielkiej głośności. 

Amazon Ready-Nines - Lifestyle 5 - Walnut_off.jpg

dataOK:
TopicOK: 0
---
Flaga: 1

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.