Jump to content

Kolejny koncert Heineken City Nights - Jazzanova

Audionews
 Share


W najbliższy piątek, 24 lipca, w Cudzie Nad Wisłą odbędzie się kolejny koncert z serii Heineken City Nights. Przyjdź do najbardziej klimatycznego miejsca nad Wisłą i świętuj kolejne urodziny Cudu, bawiąc się w rytmie nu jazz z Jazzanova
W nadchodzący weekend ponownie będziemy bawić się w niepowtarzalnej atmosferze Cudu Nad Wisłą razem z Heineken City Nights. Na specjalnie przygotowanej scenie wystąpi najbardziej znany kolektyw nu jazzowy na świecie – Jazzanova. Razem z berlińskimi Dj’ami na Bulwarach Wiślanych pojawi się Paul Randolph – amerykański wokalista od lat związany z zespołem. Będzie to również pierwszy z trzech wyjątkowych wieczorów podczas, których świętować będziemy urodziny Cudu. Widzimy się o 20! [Członkowie Djsko-producenckiego kolektywu Jazzanova poznali się w połowie lat dziewięćdziesiątych na Berlińskiej scenie klubowej a dokładnie w miejscu zwanym „Delicious Doughnuts”. W 1995 roku postanowili połączyć swoje siły i przekształcić dotychczasowe inspiracje w zupełnie nowe brzmienie, które tworzą do teraz.

Jazznova z Polską związani są nie od dziś w 1999 roku wydali płytę
Jazz from Poland 1963-1975
, która inspirowana była Polską szkołą Jazzu.
Pochodzący z Filadelfii basista, piosenkarz, autor tekstów i producent. Odnoszący sukcesy w praktycznie każdej stylistyce muzycznej począwszy od jazzu poprzez funk i soul a kończąc na housie i muzyce elektronicznej. Znany jest przede wszystkim jako wokalista kolektywu Jazzanova. W swojej karierze współpracował z takimi artystami jak: J Dilla, Kiko Navarro, Charles Webster i Boddhi Satva.

 

Dowiedz się więcej o artystach, którzy wystąpią na Heineken City Nights, dołączając do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/989083617793009/]Heineken brzmi dobrze latem nie tylko w Cudzie nad Wisłą, lecz także w radiu Heineken. Ta orzeźwiająca internetowa stacja nada klimat nawet najbardziej upalnym wakacyjnym chwilom. Letnie przygody są najlepsze, kiedy mają dobry soundtrack, dlatego razem z naszymi DJ’ami – Flirtini, Łozo i Kubą Jankowskim już dziś stwórz swoją własną, najbardziej energetyczną playliste tego http://fm.tuba.pl/RadioHeineken
 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.