Jump to content

Konferencja Muzyczna Audioriver jedzie do Trójmiasta

audiostereo.pl
 Share


Czas ogłosić miejsce odbywania się szóstej edycji tworzonej przez nas konferencji muzycznej. Po pięciu latach spędzonych w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie, przyszedł czas na Trójmiasto. Debaty i wykłady odbędą się 2 kwietnia 2016 roku w Olivia Business Centre w Gdańsku, a After Party w sopockim klubie Sfinks700. Gwiazdą nocnej imprezy będzie Black Coffee, a bilety na oba wydarzenia są już w sprzedaży.

 

Konferencja Muzyczna Audioriver jest integralną częścią projektu Rynek Niezależny – inicjatywy festiwalu, mającej na celu profesjonalizację biznesu związanego z muzyką alternatywną. Organizowana od 2011 roku, odwiedziła już cztery miasta i pięć uczelni, poruszając takie tematy, jak pozycja kobiet na scenie muzyki elektronicznej, sponsoring prywatny i publiczny, tworzenie skutecznych kampanii marketingowych i wiele innych. Odbiorcami tych wydarzeń są zarówno osoby już działające w biznesie muzycznym, jak i ludzie, którzy dopiero rozważają wejście w ten świat.

 

Po pięciu edycjach na uczelniach wyższych, tym razem postanowiliśmy pojawić się w nieco innej przestrzeni i znaleźliśmy do tego idealnego partnera. Olivia Business Centre to nowoczesny kompleks biznesowy znajdujący się tuż obok kampusu Uniwersytetu Gdańskiego i ściśle współpracujący z tą uczelnią. W Olivia Business Centre swoje siedziby mają zarówno wielkie firmy, jak i start-upy, które korzystają z fantastycznych rozwiązań co-workingowych. Przenosząc Konferencję z przestrzeni uczelnianej w biznesową, chcemy pokazać, że przedsięwzięcia muzyczne mogą świetnie funkcjonować w takim profesjonalnym, biurowym otoczeniu.

 

„Konferencja Muzyczna Audioriver jest organizowana przez pełnych pasji, młodych ludzi i do takich też jest kierowana.” – mówi Jake Jephcott, dyrektor ds. rozwoju biznesu Olivia Business Centre. „Chcemy, aby osoby z różnych środowisk odnajdywały swoje miejsce w Olivia Business Centre, dlatego jesteśmy otwarci na realizację pomysłów dotyczących wszystkich sfer życia. Nawiązanie współpracy między Audioriver a naszą organizacją jest wspaniałą wiadomością dla wszystkich trójmiejskich fanów dobrej muzyki. Gorąco zachęcamy ich, a także studentów uczelni wyższych, do odwiedzenia naszego centrum w sobotę 2 kwietnia.”

 

Tego samego dnia, ale wieczorem i w klubie Sfinks700 odbędzie się After Party, którego główną gwiazdą będzie Black Coffee. Artysta ten był bardzo wyczekiwany na zeszłorocznym Audioriver Sun/Day, lecz niestety z powodu złej pogody, nie mógł dotrzeć do Płocka. A wielkie oczekiwanie nie było bezpodstawne, bo Black Coffee to house’owy DJ i producent z RPA, w Afryce mający status prawdziwej legendy. Legendy, którą od około trzech lat zaczyna dostrzegać także Europa i Stany Zjednoczone.

 

Bilety na oba wydarzenia są już dostępne w salonach Empik oraz w naszym sklepie. Z zakupami radzimy nie czekać, bo Konferencje Muzyczne Audioriver wyprzedają się już od kilku lat. Wstęp na wszystkie panele i wykłady w Olivia Business Centre kosztuje zaledwie 10 zł. Z kolei bilet na After Party w przedsprzedaży dostępny jest w cenie 25 zł, a jego finalny koszt w dniu wydarzenia to 35 zł. Liczba miejsc jest ograniczona.

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.