Jump to content

Limitowana wersja kolumn Dali Rubicon 6 Black Edition w salonie Q21

Q21
 Share


Na przestrzeni lat Dali Rubicon zaznaczył swoją pozycję jako elegancka i szczegółowa seria głośników klasy High-End. W hołdzie dla sukcesu tej serii, przedstawiamy specjalną edycję głośników Dali Rubicon 6 z oznaczeniem Black Edition, posiadających wiele atrakcyjnych wizualnie ulepszeń, w tym ekskluzywne wykończenie Satin Black. Nowe wykończenie jest uzupełnione przez charakterystyczne czarne przetworniki nadające głośnikom nowy, poważny wygląd.

Z przodu głośnika znajduje się złote logo Dali, zaś z tyłu złota tabliczka z numerem seryjnym i podaną ogólną ilością wyprodukowanych sztuk. Tabliczka jest sygnowana przez specjalistę z duńskiej fabryki Dali montującego ten egzemplarz głośnika.

W specjalnej edycji głośnika poprawiona została również wydajność, dzięki nowemu projektowi zwrotnicy zawierającymi najwyższej klasy kondensatory Mundorf, a wewnętrzne okablowanie zostało zbudowane w oparciu o kable DALI Silver.

Dali Rubicon 6 black edition, dostępny jest tylko w ograniczonej liczbie 888 głośników na całym świecie, nie dziwi więc również, że liczba głośników dostępnych w Polsce jest bardzo ograniczona. To niepowtarzalna okazja, aby doświadczyć dźwięku Dali Rubicon 6, jakiego nigdy wcześniej nie słyszeliście w niebanalnej i niespotykanej do tej pory odsłonie!

Seria Rubicon opiera się na technologii Linear Drive System bazującej na systemie SMC, która była wprowadzona już w serii Epicon. Przy użyciu technologii z przetworników SMC, zbliżyliśmy się do ograniczenia w jeszcze większym stopniu niepożądanych zakłóceń. Przetworniki niskotonowe są przystosowane do pracy przy znacznych wychyleniach, a przetworniki średniotonowe dla szerokiego zakresu częstotliwości dają gwarancję, że spadek pasma jest niwelowany w zwrotnicy, a nie w przetworniku. To wszystko gwarantuje, że korzyści płynące z technologii Dali budowy systemu magnesów SMC (Soft Magnetic Compound) może czerpać jeszcze szersza rzesza miłośników dźwięku w jakości Hi-Fi.

Pełna wdzięku, elegancka obudowa głośników Rubicon stanowi bazę dla przetworników o niskiej stratności. W każdej obudowie przetworniki średniotonowe i basowe są oddzielone i znajdują się we własnych komorach. Wibracje są ograniczone dzięki portowi bass-reflex, który znajduje się bezpośrednio za poszczególnym głośnikiem niskotonowym. Opóźnienie między głośnikiem niskotonowym i portem basowym jest dzięki temu zoptymalizowane.

Link do kolumn w sklepie Q21.pl >>>

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl

dali_rubicon_6_black_edition.png

dataOK:
TopicOK: 0
---
Flaga: 1

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.