Jump to content

Moon 240i w specjalnej ofercie w Q21

Q21
 Share


Moon 240i to wzmacniacz zintegrowany, który został już wielokrotnie doceniony przez naszych klientów oraz recenzentów w Polsce i za granicą. Oferuje on bardzo przyjemny, plastyczny i muzykalny dźwięk, który doceni bardzo wiele osób. Skupia się on głównie na średnicy, która jest bardzo analogowa i przyjemnie wypchnięta na przód. Pomimo tego nie brakuje w nim basu, a góra jest przyjemnie załagodzona i jednocześnie oferuje dużo detali. 

Duża ilość wejść cyfrowych pozwala na bardzo wiele możliwości w zakresie podłączanych sprzętów. Na tylnej ściance znajdziemy dwa wejścia koaksjalne, dwa optyczne, a także USB. Do tego dochodzą trzy pary gniazd RCA, więc wybór jest niesamowicie szeroki w zakresie podłączanych sprzętów. Sprzęt jest również bardzo dobrze wykonany, a jego design może cieszyć oko wielu osób. 

image.thumb.png.bf93631e3551e6b724b869bbea79210c.png

W tej ofercie mamy niewiele sztuk, więc warto się pospieszyć. Pamiętajcie również, że bezproblemowo możecie wpaść do nas na odsłuch i skompletować do niego resztę systemu. Poniżej znajdziecie kilka cytatów z recenzji oraz linków do pełnych tekstów. 

"Ci, którzy liczą na przejrzystość, rozdzielczość, szeroką, głęboką i dokładną scenę dźwiękową, powinni się tym wzmacniaczem zainteresować, zwłaszcza że jak na obecne "standardy", jego cena jest naprawdę niewygórowana. Rekomendacja przez duże R!" - HFC.com.pl

“Poszukując bogato wyposażonego wzmacniacza ze średniej półki pierwsze kroki powinniście skierować ku Moonowi Neo 240i a po nawet niezobowiązującym odsłuchu będziecie mieli dwie drogi – krótką, oraz długą. Opcja krótka polegać będzie na udaniu się z rzeczonym wzmacniaczem pod pachą do sklepowej kasy a długa na, w większości przypadków skazanych na sromotną porażkę, bezowocnych poszukiwaniach czegoś, co od 240-ki zagra lepiej. Wybór oczywiście należy do Was, ale tak na zdrowy rozsądek – chce się Wam tracić czas i pieniądze?” - audiostereo.pl

Zapraszamy do nas!
-
Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
42 213 01 66

dataOK:
TopicOK: 0
---
Flaga: 1

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.