Jump to content

Muzyka w modnym wydaniu – słuchawki Yamaha HPH-M82

Audionews
 Share


Yamaha prezentuje słuchawki stworzone z myślą o tych, którzy na równi cenią wysoką jakość dźwięku, komfort użytkowania i atrakcyjne wzornictwo. HPH-M82 wykorzystują 40-mm przetworniki z membraną Yamaha Tangential Edge i wyróżniają się oryginalnymi, nawiązującymi do diamentu obudowami. Funkcjonalność słuchawek zwiększa pilot zdalnego sterowanie z wbudowanym mikrofonem

 

Dla wielu użytkowników urządzeń audio, modne i jednocześnie eleganckie wzornictwo jest równie ważne, co wysoka jakość dźwięku. Ma to szczególne znaczenie w przypadku konstrukcji, które przez większość czasu wykorzystywane są na zewnątrz, poza domem. To właśnie z myślą o tych miłośnikach muzyki projektanci Yamahy stworzyli najnowsze, lekkie (150 g) słuchawki nauszne HPH-M82.

 

Już przy pierwszym kontakcie uwagę przykuwa unikatowy kształt muszli, nawiązujący wyglądem do diamentu. Oprócz atrakcyjnego wzornictwa słuchawki gwarantują bardzo dobre dopasowanie do uszu użytkownika, a dzięki zamkniętej konstrukcji również skuteczną ochronę przed wydostawaniem się dźwięku poza obudowy słuchawek. Komfort użytkowania HPH-M82 zwiększa specjalna pianka pokryta włóknem nylonowym oraz pełna regulacja pałąka nagłownego, umożliwiająca wygodne dopasowanie do kształtu i wielkości głowy użytkownika. Oryginalny projekt, podkreślony przez skręcone połączenia paska nagłownego z muszlami, dopełnia szeroka paleta wersji kolorystycznych. Oprócz białego, brązowego, czarnego i złotego dostępne są także czerwony i niebieski, nawiązujące do malowania motocykli Yamahy. Także przewody dopasowano kolorystycznie do obudów.

 

Za wysoką jakość brzmienia odpowiadają 40-mm przetworniki wykorzystujące unikatową, bardzo sztywną membranę Yamaha Tangential Edge. Dzięki temu rozwiązaniu i precyzyjnemu dostrojeniu, HPH-M82 zapewniają muzykalne i naturalne brzmienie w szerokim zakresie pasma częstotliwości sięgającym od 20 Hz do 20 kHz. Słuchawki mają odporny na splątanie przewód o długości 1,2 m i dostarczane są z wbudowanym pilotem zdalnego sterowania/mikrofonem oraz adapterem stereo jack 6,3 mm, który podobnie jak standardowa końcówka mini jack 3,5 mm, jest pozłacany. Udogodnienie w postaci zdalnego sterowania kompatybilne jest z iUrządzeniami (iPhone/iPad/iPod) i pozwala wybierać ścieżki, regulować głośność, a także korzystać z komunikacji głosowej. Impedancja 46 Ω zapewnia optymalnie dopasowaną współpracę z urządzeniami przenośnymi.

 

Słuchawki HPH-M82 już niebawem pojawią się w sprzedaży. Ich poglądowa cena detaliczna, niezależnie od wybranej wersji kolorystycznej, wyniesie 369 zł.

 

Dane techniczne:

Rodzaj: dynamiczne, zamknięte

Przetwornik: 40 mm z neodymowym magnesem

Impedancja: 46 Ω

Poziom ciśnienia dźwięku: 105 dB

Wejście maksymalne: 300 mW

Pasmo przenoszenia: 20 Hz-20 kHz

Waga (z przewodem): 150 g

Długość przewodu: 1,2 m

Złącza: 3,5 mm stereo; 6,3 mm stereo

post-49868-0-27010700-1386666898_thumb.jpg

post-49868-0-42322200-1386666904_thumb.jpg

post-49868-0-06043000-1386666918_thumb.jpg

post-49868-0-95052100-1386666924_thumb.jpg

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.