Jump to content

Nagroda EISA w kategorii „Europejski cyfrowy odtwarzacz audio 2013–2014 dla Marantz NA-11S1

Audionews
 Share


Eindhoven, 15 sierpnia 2013 roku - Marantz, światowy lider w dziedzinie zaawansowanych technologii audio, celebrujący w tym roku 60-lecie swojej działalności, z dumą informuje o zdobyciu prestiżowej Nagrody EISA przez NA-11S1 - sieciowy odtwarzacz audio i DAC (konwerter cyfrowo-analogowy) klasy referencyjnej.

NA-11S1 zapewnia wymagającym słuchaczom nowy poziom odtwarzania muzyki wysokiej jakości, łącząc jednocześnie doskonałe funkcje audio z zaawansowanymi funkcjami streamingu oraz szerokie możliwości połączeniowe. Wszystko to w jednym urządzeniu zaprojektowanym z myślą o prostocie użytkowania i wszechstronności.

EISA – European Imaging and Sound Association jest unikatową grupą ponad pięćdziesięciu magazynów specjalistycznych z prawie dwudziestu krajów europejskich, tworzącą najbardziej prestiżowe stowarzyszenie czasopism multimedialnych. Co roku nagrody EISA wyróżniają nowe produkty, które łączą w sobie najbardziej zaawansowane technologie, najbardziej pożądane cechy, najwyższej klasy wzornictwo, najlepszą ergonomię oraz oferujące najwyższą wartość za wydane pieniądze.

 

Werdykt Jury EISA:

„O ile sieciowe systemy audio są projektowane zwykle pod kątem łatwości dostępu do muzycznych zasobów, a nie najwyższej jakości dźwięku, to nowy odtwarzacz Marantza wyznacza punkt zwrotny w ewolucji domowego hi-fi. Otwierając porty USB typu A i B na produkty Apple, przenośne pamięci i połączenia z PC lub Makiem, zawiera również gniazdo Ethernet zapewniając dostęp do serwerów NAS i pozwalając włączyć się w domową sieć kablową. Wspierany jest nowy protokół, pozwalający przesłać sygnał DSD przez wejście USB. Oczywiście, jest zapewniona komunikacja AirPlay i DLNA, można więc bezprzewodowo przesyłać muzykę z komputera i urządzeń przenośnych. Urządzenie zostało wykonane bezbłędnie – adekwatnie do gładkiego, detalicznego brzmienia. NA-11S1 to, bez wątpienia, nadzwyczajny odtwarzacz strumieniowy.”

 

Nagroda EISA jest dowodem na to, że Marantz naprawdę postawił kolejny kamień milowy w historii branży swoim nowym NA-11S1. Sieciowy odtwarzacz audio jest idealnym uzupełnieniem serii Marantz 11S3 składającym się ze wzmacniacza PM-11S3 i odtwarzacza CD/SACD SA-11S3. Dowiedz wię więcej na stronie internetowej www.marantz.eu/premium .

post-49868-0-08079900-1376977722_thumb.jpg

post-49868-0-25147200-1376977728_thumb.jpg

post-49868-0-29370600-1376977738_thumb.jpg

post-49868-0-49849800-1376977744_thumb.jpg

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.