Jump to content

Nagrody EISA 2021/2022 dla produktów z oferty dystrybucyjnej Horn

Espectro
 Share


INFORMACJA PRASOWA

image.png

 

 

Nagrody EISA 2021/2022
dla produktów z oferty dystrybucyjnej Horn

 

Warszawa,16 sierpnia 2021 roku– Jak co roku oczekujemy tego przyjemnego momentu, kiedy jużmożemy pochwalić sięprestiżowymi nagrodami stowarzyszenia EISA (Expert Imaging and Sound Association),przyznawanymi od ponad 35 lat przez redakcje 61 magazynów specjalistycznych z 29 krajów.W tegorocznej edycjilaur najlepszych w swoich kategoriach zdobyły trzy produkty znajdujące się wnaszym portfolio dystrybucyjnym. Poniżej je przedstawiamy wraz z werdyktami Jury.

 

image.pngimage.png

 

„Seria 30 Marantzawprowadziła nowy styl łączący klasyczne wzornictwo firmy z aktualnymi możliwościami inowoczesnymi materiałami. Wzmacniacz Model 30 i dopasowany do niego odtwarzacz SACD 30n to triumf zasad ifunkcjonalności. Wzmacniacz koncentruje się na sygnałach analogowych, podczas gdy odtwarzacz daje dostępźródłom cyfrowym, odtwarza płyty SACD i CD oraz czerpie muzykę z sieci. "Nowoczesny Luksus Muzyczny"–takMarantz przedstawia tę kombinację, całkowicie spełniając oczekiwania fantastyczną jakością konstrukcji i mocnym,bogatym dźwiękiem.”

 

image.pngimage.png

 

„Z jednej strony to nowoczesny soundbar z Dolby Atmos i DTS:X, z drugiej–pełnowartościowy głośnik multiroomekosystemu HEOS. Home Sound Bar 550 zapewnia wysoką jakość dźwięku przy odtwarzaniu filmów i muzyki, jakteż możliwość rozwoju do sytemu wielokanałowego 5.1 z opcją podłączenia bezprzewodowych głośników surroundi subwoofera. Przełącznik HDMI z przesyłemDolby Vision należy do nowoczesnego wyposażenia sekcji wideo.Obsługa pilotem jest intuicyjna, ale możliwości aplikacji HEOS są znacznie większe–za jej pomocą można ściągaćmuzykę z serwisów, radia internetowego i własnej sieci. Amazon Alexa pozwala sterować głosem poprzezwbudowane mikrofony, chociaż do dyspozycji jest też wygodny panel dotykowy. Urządzenie robi doskonałewrażenie swoim wzornictwem i wykonaniem.”

image.pngimage.png

„Tworząc serięReserve, Polk Audio przeniosło do niej rozwiązania wprowadzone wcześniej w referencyjnej seriiLegend–w tym charakterystyczne membrany Turbine i przetwornik wysokotonowy Pinnacle. W serii Reservepojawił się dodatkowo uniwersalny głośnik, który można zastosować w kanałach wysokości systemu Atmos,dodając go do kolumn kanałów przednich lub wieszając na ścianie. Są dwa modele głośników centralnych, dwapodstawkowe i aż trzy wolnostojące–wszystkie zapewniają zgranie tonalne złożonego z nich systemu. Brzmieniejest neutralne, różnicujące detale, wsparte czystym basem–to atrybuty wysokiej klasy, które docenią nawetnajbardziej wymagający użytkownicy kina domowego.”

 

Wszystkich laureatów tegorocznych nagród można poznać na stronie EISA pod adresem: www.eisa.eu.

 

 

Dalszych informacji udziela:

Marcin Pikułoński

e-mail:marcin.pikulonski@horn.eu

tel: (22) 331 55 55

www.horn.eu

 

Horn Distribution S.A. ul. Kurantów 34, 02-873 Warszawa, www.horn.pl

 

dataOK:
TopicOK: 0
---
Flaga: 1

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.