Jump to content

Netatmo przedstawia WELCOME, inteligentną kamerę rozpoznającą twarze

Audionews
 Share


23 lipca 2015 roku – Horn Distribution S.A, oficjalny dystrybutor marki Netatmo w Polsce rozszerza swoją ofertę o kolejny produkt tej marki – Netatmo Welcome.

 

Netatmo Welcome jest pierwszą inteligentną domową kamerą monitorującą aktywność w pomieszczeniu, oferującą rewolucyjną technologię rozpoznawania twarzy, teraz dostępną również w Polsce.

Technologia zastosowana w Netatmo Welcome to przełom na rynku inteligentnych kamer monitoringowych do zastosowania w domu. Netatmo Welcome odnosi się do ludzi po imieniu i powiadamia użytkownika, gdy w polu jej widzenia pojawia się osoba, której twarzy nie może rozpoznać. Kamera uczy się identyfikować każdego członka rodziny. Netatmo Welcome pozwala na szybkie rozeznanie, kto aktualnie przebywa w domu. Gdy dzieci wracają ze szkoły do domu, rodzice są informowani o fakcie dotarcia do domu konkretnej osoby. Netatmo Welcome jest również niezwykle użyteczna dla osób opiekujących się osobami starszymi. Ta łącząca się z domową siecią WiFi kamera zapewnia użytkownikom spokój umysłu podczas, gdy sami znajdują się z dala od domu lub są w podróży.

Dzięki inteligentnej aplikacji sterującej użytkownik może spersonalizować sposób i zakres informacji jakie otrzymuje. Aplikacja Welcome App została stworzona do współpracy ze smartfonem, tabletem bądź komputerem PC/Mac. Aplikacja jest kompatybilna z iPhonami z iOS 8 i smartfonami z systemem Android 4.3 lub nowszym. Ekran aplikacji pokazuje obecność każdej osoby znajdującej się aktualnie w domu. Odtwarza na żywo strumień wideo pokazujący obraz z miejsca ustawienia kamery. Daje również możliwość obejrzenia przeszłych zdarzeń i osób zarejestrowanych przez urządzenie.

Kamera Netatmo Welcome została zaprojektowana z myślą o poszanowaniu prywatności wszystkich użytkowników. Ustawienia prywatności są konfigurowalne dla każdego członka rodziny. To użytkownik decyduje czy wysyłać powiadomienia, dzięki czemu rodzice są na przykład w stanie przestrzegać indywidualnych potrzeb prywatności swoich dzieci. Nagrane filmy i dane identyfikacyjne pozostają całkowicie prywatne dzięki zapisowi na karcie SD, a nie w chmurze. Bez karty SD aparat nie może zapisać żadnych danych. Co więcej, aby zapewnić najwyższy poziom ochrony, dostęp do kamery ze smartfona jest zabezpieczony szyfrowanym połączeniem.

Netatmo Welcome zdobyła już cztery nagrody w ramach „2015 CES Innovations Awards” w następujących kategoriach: „Smart Home”, „Home Apliances”, „Digital Imaging” i „Tech for a Better World”.

Parametry:

• Technologia rozpoznawania twarzy

• Wysokiej jakości zdjęcia, rozdzielczość Full HD 1080p

• Pole widzenia kamery - 1300

• Bardzo dobra jakość obrazu, również w nocy dzięki wyjątkowo wysokiej czułości i podświetleniu podczerwieni LED

• W zestawie karta micro-SD

• Szyfrowanie danych klasy zabezpieczeń bankowych

• Łatwa instalacja – zajmuje zaledwie kilka minut

• Połączenie przy pomocy Wi-Fi lub Ethernet

• Zasilanie za pomocą adaptera micro-USB

• Aplikacja Netatmo Welcome kompatybilna z urządzaniami z systemem iOS 8 lub Android 4.3 (lub nowszymi)

Oferta Netatmo dostępna w Horn Distribution S.A. prezentowana jest na stronie internetowej: http://pl.horn.eu/pl/PL/MARKI/NETATMO/NETATMO?s1=1

post-49868-0-01255300-1437919854_thumb.jpg

post-49868-0-17798700-1437919860_thumb.jpg

post-49868-0-76214400-1437919903_thumb.jpg

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.