Jump to content

Nowa płyta Gaby Kulki tylko w Deezer

Audionews
 Share


“Wersje” to pierwszy w pełni autorski album Gaby Kulki od czterech lat. Podsumowanie tego, co było dotychczas i wyznaczenie nowych kierunków, w których zmierza Gaba - oto esencja tej płyty, która już dzisiaj dostępna jest wyłącznie w Deezer.

To nie jest po prostu kolejna płyta. Podobnie jak przy każdym projekcie, za który bierze się Gaba, jest to oryginalne dzieło. Na czym owa oryginalność polega? Cały materiał został nagrany podczas występów przed publicznością, a nie, jak to klasycznie się odbywa, w studiu. Jest to swoista hybryda pomiędzy albumem koncertowym a studyjnym, ponieważ zawiera to, co najlepsze w obu

formach: spontaniczność koncertową oraz profesjonalny mix studyjny, za który odpowiada Marcin Bors, producent pierwszej płyty Gaby Kulki “Hat Rabbit”, znany z pracy z Kasią Nosowską i zespołem Hey.

Płyta zawiera również sporo ciekawostek, do których należą na przykład utwory takich wykonawców, jak Republika, Bauhaus, Beastie Boys czy Hanka Ordonówna. Ich twórczość miała znaczny wpływ na to, jaką artystką jest teraz Gaba Kulka. Wszystkie 18 piosenek podzielonych na dwie płyty dostępnych jest w serwisie Deezer pod tym linkiem: http://bit.ly/GabaKulka

 

O Deezer

Deezer to międzynarodowy serwis muzyczny oferujący niezwykłe i zindywidualizowane doświadczenia muzyczne dla ponad 32 milionów użytkowników w ponad 180 krajach na świecie. Posiadając ponad 3 miliony subskrybentów, 2 miliony fanów na Facebook’u oraz 100 milionów playlist, Deezer każdego dnia pozwala cieszyć się fanom w nieograniczony sposób muzyką z całego świata. Zapewnia dostęp do ponad 25 milionów utworów muzycznych, które można odtwarzać na wszystkich dostępnych nośnikach – smartphonach, tabletach, laptopach czy komputerach stacjonarnych – w dowolnym czasie. Misją Deezera jest odkrywanie muzyki i dzielenie się nią z fanami za pomocą indywidualnie dobranych do każdego kraju rekomendacji muzycznych, zgodnych z aktualnie panującymi trendami. Dzięki międzynarodowej współpracy z Facebookiem, Deezer dzieli się muzyką z odbiorcami na całym świecie.

Odkryj Deezer

post-49868-0-35677200-1383556405_thumb.jpg

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.