Jump to content

Nowe odtwarzacze Blu-ray Toshiba z funkcjami SMART TV

audiostereo.pl
 Share


W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie klientów możliwością streaming mediów na duży ekran telewizora, Toshiba Europe GmbH zapowiedziała dzisiaj wprowadzenie w 2013 roku odtwarzaczy Blu-ray 2D i 3D, wyposażonych w funkcje Smart TV. Łącząc możliwości odtwarzacza płyt z wygodnym dostępem do rozrywki online, Toshiba stworzyła serie urządzeń, które obsługują większość mediów cyfrowych nawet wówczas, gdy są podłączone do telewizora bez dostępu do internetu. Serie BDX5400KE, BDX4400KE, BDX3400SE i BDX2400KE stworzone zostały według nowego, stylowego designu produktów Toshiba w czarnej i srebrnej wersji kolorystycznej. Do sprzedaży w Europie urządzenia trafią w drugim kwartale 2013 roku.

 

Rozszerzenie możliwości istniejących telewizorów

“Z nowymi liniami odtwarzaczy Blu-ray udowodniliśmy znów, że Toshiba bierze bardzo serio wybory konsumentów” – mówi Matt Marketing Director, DS Company w Toshiba Europe. “Aż do dziś, konsumenci zmuszeni byli to kupienia nowego telewizora Smart TV, jeśli chcieli mieć dostęp do streamingu mediów i opcji internetowych. Dzięki nowym odtwarzaczom Blu-ray, mogliśmy dodać funkcje Smart TV do jednego z najczęściej wykorzystywanych urządzeń, rozszerzając możliwości już posiadanych przez klientów telewizorów”.

 

Nowe odtwarzacze Blu-ray dostępne będą w wersjach Wi-Fi® ready lub z wbudowanym modułem Wi-Fi®. Jako podłączone do sieci centrum multimediów, zapewnią szybki dostęp do popularnych usług, takich jak YouTube® Leanback i czołowych serwisów Video-on-Demand jak Acetrax®, czy wygodnych rozwiązań opartych o chmurę – np. Picasa® pomocnej w dzieleniu się albumami zdjęć.

 

Obsługa 3D i Miracast™

Nowe odtwarzacze Blu-ray zostały zbudowane tak, by użytkownicy mogli cieszyć się wszystkimi treściami gromadzonymi na płytach CD, DVD czy Blu-ray w najwyższej jakości audio i wideo. Wszystkie modele przekazują do telewizora obraz Full HD, a wobrazy dostępne w standardowej rozdzielczości są automatycznie skalowane do 1080p. Wbudowane technologie Dolby® True HD i DTS®-HD nadają kinowej jakości dźwięku wszystkim nagranym filmom. Dwa modele z nowych serii - BDX5400KE i BDX4400KE – umożliwiają odtwarzanie płyt 3D Blu-ray™ na dużych ekranach 3D. Pierwszy z nich oraz model BDX3400SE dysponują wbudowaną obsługą WiFi i nowego standardu Miracast™, ułatwiającemu bezprzewodowe współdzielenie treści pomiędzy różnymi urządzeniami.

 

Charakterystyczne elementy designu

Nowe odtwarzacze Blu-ray wyposażone w funkcje Smart TV stworzone zostały w oparciu o nowy zunifikowany design produktów Toshiba. Subtelne, stylowe elementy, takie jak gładkie krzywe na krawędziach, podkreślają lekki i kompaktowy wygląd tych urządzeń. Rozpoznawalne są też charakterystyczne połączenia kolorów czarnego i srebrnego w modelach BDX2400KE i BDX3400SE oraz błyszczący czarny front połączony z srebrną pokrywą ze szczotkowanego aluminium i delikatnie podświetlony panel w modelach BDX4400KE i BDX5400KE.

BDX5400KE _front.jpg

BDX5400KE_front2.jpg

BDX5400KE_front3.jpg

BDX5400KE_front4.jpg

BDX5400KE_left.jpg

BDX5400KE_left2.jpg

BDX5400KE_right.jpg

BDX5400KE_right2.jpg

BDX4400KE _front.jpg

BDX4400KE_front2.jpg

BDX4400KE_front3.jpg

BDX4400KE_left.jpg

BDX4400KE_right.jpg

BDX3400KE_front3.jpg

BDX3400SE_front.jpg

BDX3400SE_front2.jpg

BDX3400SE_left.jpg

BDX3400SE_right.jpg

BDX2400KE_front.jpg

BDX2400KE_front2.jpg

BDX2400KE_front3.jpg

BDX2400KE_left.jpg

BDX2400KE_right.jpg

BDX3400KE_front3.jpg

BDX3400SE_front.jpg

BDX3400SE_front2.jpg

BDX3400SE_left.jpg

BDX3400SE_right.jpg

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.