Jump to content

Nowe słuchawki od Verbatim

Audionews
 Share


Nowe słuchawki od Verbatim izolują hałas i zapewniają imponującą jakość dźwięku

 

Warszawa, 23 marca 2016: Verbatim wprowadza na rynek rodzinę atrakcyjnych cenowo produktów audio, oferujących imponującą wydajność. Wśród nowości znajdują się słuchawki High Performance Sound Isolating, Performance Tuned Headphones oraz Bluetooth® Headphones. Głośnik Bluetooth® Mobile uzupełnia nowe portfolio audio, które już cieszy się uznaniem niezależnych recenzentów.

 

Słuchawki High Performance Sound Isolating

(Numery referencyjne: 44400 dla wersji srebrnej / 44401 dla wersji złotej)

post-49868-0-09730700-1458725973_thumb.jpg post-49868-0-24771300-1458725978_thumb.jpg

 

Dzięki słuchawkom High Performance Sound Isolating konsumenci mogą teraz doświadczyć lepszej jakości dźwięku. Dzięki stylowej aluminiowej obudowie dostępnej w kolorze srebrnym lub złotym i głośnikom o średnicy 10mm, słuchawki zapewniają przejrzysty dźwięk, dynamiczne średnie tony oraz bogaty i mocny bas bez poświęcania żadnego z subtelnych detali. Impedancja wynosi zaledwie 16 omów, a czułość 96dB @ 1kHz. Słuchawki zostały wyposażone w nieplączący kabel, pilota oraz mikrofon, które pozwalają poruszać się po playliście i odbierać połączenia telefoniczne. W zmniejszeniu hałasu z otoczenia podczas słuchania muzyki pomagają silikonowe nakładki dostępne w trzech rozmiarach, aby zapewnić komfortowe dopasowanie.

 

Oscar Stewart z SoundPerfectionReviews.com, renomowanego bloga recenzującego urządzenia audio, komentuje: "Te słuchawki zapewniają wyważone brzmienie, z dawką średnich basów, które zadowolą większość słuchaczy, a także pozwolą utrzymać dobrą jakość dźwięku w głośnym otoczeniu” .

 

I dodaje: „Wrażenia są imponujące! Niskie tony nigdy nie stają się przytłaczające, średnie mają wysoką czystość i separację. Wysokie tony cieszą się przejrzystością i rozległością, których mogłoby pozazdrościć wiele słuchawek w podobnym przedziale cenowym. Całość jest zapakowana w wygodne etui w kształcie portfela”.

 

 

Słuchawki Performance Tuned (Numer referencyjny: 44402)

post-49868-0-49923400-1458725968_thumb.jpgpost-49868-0-14376500-1458725983_thumb.jpg

 

Dzięki głośnikom o średnicy 9.2mm, Performance Tuned zapewniają impedancję na poziomie 3 omów i czułość 92dB @ 1kHz. Słuchawki oferują w pełni zrównoważony dźwięk w szerokim zakresie częstotliwości, z dodatkowym naciskiem na niskie dźwięki, aby z odpowiednią energią i realizmem zaprezentować głęboki bas pulsującej i rytmicznej muzyki tanecznej.

 

Słuchawki są dostępne z trzema końcówkami silikonowymi, które zapewniają wysoki poziom izolacji hałasu. Profilowana konstrukcja obudowy pozwala łatwiej dopasować słuchawki i wygodnie korzystać z nich nawet podczas aktywnego słuchania. Stylowe słuchawki Performance Tuned są dostępne w czarnym kolorze. Kabel szerokości 4mm, nieco spłaszczony w porównaniu do tradycyjnych kabli słuchawkowych, minimalizuje możliwość falowania i splątania.

 

Słuchawki Bluetooth® (numer referencyjny: 44403)

post-49868-0-95994000-1458725963_thumb.jpg

 

Nowe słuchawki Bluetooth® od Verbatim pozwalają na bezprzewodowe słuchanie muzyki lub programu telewizyjnego z urządzenia obsługującego technologię Bluetooth®. Wystarczą 4 godziny ładowania, by zapewnić ponad 20 godzin ciągłego odtwarzania muzyki. Wyposażone w mocne, 40mm, neodymowe głośniki, są lekkie i zapewniają w pełni teksturowany dźwięk z delikatnym i wyraźnym maksimum, precyzyjnymi i gładkimi średnimi tonami oraz ciepłobrzmiącymi niskimi dźwiękami. Przy efektywnej impedancji na poziomie 32 omów i czułości 96dB @ 1 kHz, słuchawki są wystarczająco czułe, aby zapewnić dobrą jakość dźwięku, bez dodatkowego wzmocnienia. Miękkie, wyściełane muszle słuchawek zapewniają wygodne dopasowanie do ucha.

 

"Verbatim świetnie się spisał jeśli chodzi o wysokie dźwięki, zawsze obecne w idealnej ilości. Tony średnie są bardzo dobre, a niskie są bardzo spójne i wyraźne” - zauważa Oscar Stewart.

 

Głośnik Bluetooth® Mobile (Numer referencyjny produktu: 44404)

post-49868-0-71968000-1458726016_thumb.jpg

 

Verbatim przedstawił również stylowy, przenośny głośnik bezprzewodowy, który zapewnia znacznie lepsze wrażenia dźwiękowe niż smartfon, tablet lub inne urządzenie przenośne. Zaledwie 2,5 godziny ładowania pozwala na ponad 8 godzin ciągłego odtwarzania muzyki. Bluetooth® Mobile Speaker mieści się w dłoni i waży 257g . Umieszczony w atrakcyjnej, aluminiowej obudowie, kompaktowy głośnik jest solidny i zachwyca bogatym, głębokim dźwiękiem, który utrzymuje wysoką jakość nawet przy maksymalnej głośności. Ponadto, zapewnia zrównoważony dźwięk, idealny przy odtwarzaniu muzyki, filmów i programów telewizyjnych. Dobrze sprawdza się też w funkcji mikrofonu podczas rozmów telefonicznych. Jest więc idealnym towarzyszem rodzinnych wakacji lub biznesowych podróży.

 

Cena i dostępność

Nowe akcesoria audio od Verbatim będą dostępne w Europie w kwietniu 2016 roku w cenie około 150 zł (High Performance Sound Isolating Earphones), 85 zł (Performance Tunes Earphones), 299 zł (Bluetooth Headphones) i 175 zł (Bluetooth Mobile Speaker). Szczegółowe specyfikacje są dostępne na stronie: www.verbatim.net.pl

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.