Jump to content

Nowy amplituner Pioneer VSX-831 – wstąp do świata nowoczesnego kina domowego z innowacyjnymi funkcjami sieciowymi

Audionews
 Share


Nowy model zapewnia dostęp do wielu nowych funkcji, takich jak automatyczna kalibracja dźwięku do warunków akustycznych pomieszczenia (MCACC), wparcie dla najnowszych funkcji sieciowych, jak Google Cast*, TuneIn, Deezer* oraz TIDAL*. Ponadto, nowy amplituner posiada dwuzakresowy odbiornik Wi-Fi, nowy przetwornik DAC 384kHz/32 bit i jest kompatybilny z nową technologią Multiroom Audio. VSX-831 oferuje dostęp do zaprojektowanego od nowa graficznego interfejsu użytkownika, funkcji HDCP 2.2 i HDR.

 

*Funkcje dostępne po aktualizacji oprogramowania, która będzie dostępna wkrótce

post-49868-0-09667900-1459936284_thumb.jpg post-49868-0-08015000-1459936289_thumb.jpg

post-49868-0-77494300-1459936293_thumb.jpg post-49868-0-92731900-1459936298_thumb.jpg

 

 

■ Mocny i dynamiczny dźwięk

・5.1-kanałowy amplituner zapewnia czyste brzmienie i moc 130 W/kan (6 ohm, 1 kHz, THD 1.0 %).

 

■ Nowy przetwornik DAC

・VSX-831 wyposażony jest w wysokiej klasy przetwornik DAC 384kHz/32bit (AK4458) stworzony przez AMK. Przetwornik zapewnia czyste i subtelną reprodukcję dźwięku, osiągniętą dzięki zastosowanie unikatowych filtrów minimalizujących zakłócenia.

 

■ MCACC - stwórz idealną akustykę dla perfekcyjnego dźwięku surround

・System Pioneer MCACC (wielokanałowy system kalibracji akustycznej) został stworzony we współpracy z ekspertami studiów nagraniowych, aby zapewnić automatyczne dostosowywanie parametrów do warunków akustycznych pomieszczenia. Specjalny mikrofon umożliwia systemowi automatyczną korekcję w oparciu o rozmiary głośników, ich odległość i rozmieszczenie. Profesjonalna korekcja sprawia, że amplituner zapewnia wierną orginałowi reprodukcję dźwięku przestrzennego.

 

■ Kontrola fazy

・To innowacyjne rozwiązanie pozwala na pozbycie się przesunięć między dźwiękiem subwoofera a dźwiękiem z głównych kolumn przednich. Funkcja poprawia synchronizację dźwięków czyniąc basowe efekty bardziej dynamicznymi, a jednocześnie poprawiając brzmienie średnich i wysokich częstotliwości.

 

■ Kompatybilność z sygnałem video 4K Ultra HD

・VSX-831 oferuje wsparcie dla sygnału video 4K/60p/4:4:4 24-bit z technologią HDCP 2.2, czyniąc go kompatybilnym z najnowszymi filmami oraz platformami cyfrowymi 4K Ultra HD. Ponadto, VSX-831 jest kompatybilny z technologią HDR, która rozszerza zakres kontrastu zapewniając żywy i realistyczny obraz- na przykład podczas scen z oślepiającym słońcem.

・VSX-831 posiada także wbudowany skaler video, który podnosi rozdzielczość materiałów video Full HD do rozdzielczości 4K, dzięki czemu możesz w pełni wykorzystywać potencjał nowoczesnych telewizorów

 

■ Google Cast

・Funkcja ta jest po raz pierwszy dostępna w amplitunerach Pioneer. Google Cast jest technologią znaną z Chromecast, pozwalającą na łatwe słuchanie muzyki, radia czy podcastów wybranych na urządzeniu mobilnym. Możesz kontrolować odtwarzanie z aplikacji mobilnej na dowolnym, kompatybilnym urządzeniu - iPhonie, iPadzie czy na smartfonie lub tablecie z systemem Android. Zobacz kompatybilne aplikacje na: g.co/cast/audioapps.

 

■ Multiroom

・Kolejna nowość w amplitunerach Pioneer - wsparcie dla technologii Fire Connect stworzonej przez Blackfire. Dzięki niej, możliwe będzie udostępnienie muzyki z każdego źródła podłączonego do amplitunera do kompatybilnych głośników umieszczonych w dowolnym miejscu domu - a wszystko przez sieć Wi-Fi. Stabilne, szybkie i łatwe w kontroli korzystanie z Multiroom sprawi, że Twój dom wypełni się muzyką. Funkcja będzie dostępna za kilka miesięcy, po aktualizacji oprogramowania amplitunera.

 

■ Radio internetowe i muzyka online

・Nieograniczony dostęp do muzyki, sportu i wiadomości - wszystko to dzięki internetowym serwisom muzycznym, takim jak Spotify, Tidal, TuneIn czy Deezer.

 

■ Wbudowany odbiornik dwuzakresowy Wi-Fi oraz Bluetooth

・Wysokiej rozdzielczości pliki muzyczne możesz teraz odtwarzać bezprzewodowo, poprzez Wi-Fi, dzięki dwuzakresowemu odbiornikowi 5GHz (11a/n) + 2.4GHz (11b/g/n), który zapewnia szybszą transmisję z minimalnymi zakłóceniami

・Możesz także odtwarzać muzykę z kompatybilnych smartfonów, tabletów i komputerów przez technologię Bluetooth.

 

■ Wsparcie dla wysokiej jakości plików audio

・Możesz odtwarzać wysokiej rozdzielczości pliki FLAC, WAV, AIFF oraz Apple Lossless w jakości 192kHz / 24-bit, a także pliki DSD (2.8/5.6MHz).

 

■ Pozostałe:

・Nowy, uproszczony pilot sterowania

・Możliwość sterowania za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne

・AirPlay

 

 

Model: VSX-831 dostępny w kolorze czarnym oraz srebrnym

Cena: 2899 zł

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.