Jump to content

Onkyo TX-RZ710 i TX-RZ810 solidne amplitunery 7.2 z THX Select2TM i pełną gamą połączeń bezprzewodowych.

EIC-Marketing
 Share


Firma Onkyo zapowiedziała wprowadzenie na rynek dwóch amplitunerów w średnim zakresie cenowym modeli: TX-RZ710 i TX-RZ810. Oba urządzenia posiadają certyfikat THX Select2™ i potrafią bardzo efektywnie wzmacniać sygnał audio poczynając już od 5 Hz, co pozwoli wykorzystać pełen potencjał reprodukcji basu drzemiący w Twoich kolumnach głośnikowych. Produkty serii RZ zbudowane są tak by zapewnić potężną moc, zdolną do wysterowania dowolnych przetworników.

 

e5c96903-cc29-4db8-8699-ee7056bbc3de_big.JPG

 

Certyfikat THX Select2™ to gwarancja, że ścieżka dźwiękowa zostanie odtworzona w Twoim domu dokładnie tak samo jak miałoby to miejsce w kinie, a co za tym idzie Twoje wrażenia i stopień identyfikacji z bohaterami będzie identyczny. Nowe amplitunery wyposażone są w dekodery dźwięku przestrzennego Dolby Atmos® i DTS:X™*, co w połączeniu z potężną mocą którą dysponują sprawi, że emocje związane z oglądaniem filmu w domu będą bardzo wyraziste, a efekty dźwiękowe przerosną Twoje oczekiwania.

Oba modele posiadają masywne transformatory zasilające dużej mocy i modyfikowane kondensatory filtrujące (2x15000µF – TX-RZ810). Dzięki takiemu uzbrojeniu wzmacniacze potrafią dostarczyć potrzebnej energii z fenomenalną szybkością, dynamiką i dokładnością.

b52de0d8-05f7-438e-ba44-ffa43a27a479_big.JPG

 

By ograniczyć wzajemne zakłócenia, TX-RZ810 wykorzystuje oddzielne obwody wzmocnienia sygnału analogowego i przetwarzania cyfrowego, a także masę w formie solidnych miedzianych szyn. Wzmacniacze końcowe wykonane są tak, by nie dokonywały przesunięcia fazowego sygnału, a górna częstotliwość krańcowa została przesunięta daleko poza zakres odsłuchowy. W połączeniu z technologią AccuReflex – częścią systemu kalibracyjnego AccuEQ – gwarantuje to, że tak stereo jak i trójwymiarowy dźwięk przestrzenny odtwarzane będą z zapierającą dech w piersiach czystością.

Nowe urządzenia Onkyo wyposażone są w aż osiem wejść HDMI® i dwa wyjścia z których jedno może być wykorzystane w Zone 2 (drugie pomieszczenie) i transmitować sygnał wizyjny inny niż wykorzystywany jest w pomieszczeniu głównym. Porty są zgodne z High Dynamic Range, przestrzenią kolorów 4:4:4 i HDCP 2.2.

Dzięki technologii FireConnect™*, oba amplitunery mogą dystrybuować bezprzewodowo muzykę do innych pomieszczeń, w których umieszczone będą przystosowane do tego głośniki*. Przesyłane mogą być sygnały zarówno analogowe i cyfrowe. Do głośników dopiętych do wyjść wzmacniaczy Zone 2 i umieszczonych w dodatkowym pomieszczeniu, dzięki przetwornikowi D/A dla drugiej strefy, mogą być przesyłane sygnały ze źródeł także cyfrowych. Znacznym ułatwieniem w zintegrowaniu najnowszych Onkyo z sieciami multiroomowymi będą porty RS-232C i trigger 12V. W modelu TX-RZ810 znajduje się dodatkowo wyjście pre-out 7.2 pozwalające na udoskonalenie systemu przez dopięcie zewnętrznych wzmacniaczy mocy, co niewątpliwie spodoba się audiofilom.

Pełną bezprzewodową łączność z urządzeniami mobilnymi zapewniają technologie: Google Cast™*, Airplay, Wi-Fi® i Bluetooth. Możliwe jest także proste korzystanie z portali internetowych jak: Spotify, TIDAL*, Deezer, a także z plików Hi-Res, płyt gramofonowych i stacji radiowych AM/FM.

Obsługa najnowszych amplitunerów Onkyo jest intuicyjna i bardzo prosta. Wnikliwi miłośnicy kina domowego i stereofonii z pewnością docenią szlifowany przez 70 lat, wyróżniający się, dynamiczny i czysty dźwięk oferowany przez najnowsze amplitunery Onkyo. Oba produkty są gotowe by przekształcić codzienną rozrywkę we wspaniały spektakl na który warto było czekać.

 

http://www.onkyo.pl/pl/Produkty/Kino_domowe/Amplitunery_kina_domowego

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.