Jump to content

Panasonic zaprezentował linię soundbarów na 2013 rok o zaawansowanym wzornictwie i wielopozycyjnych ustawieniach głośników

dskrzyp
 Share


Podczas Panasonic Convention firma Panasonic zaprezentowała nową linię soundbarów na 2013 rok. Nowe modele SC-HTB770, SC HTB370 i SC-HTB70 do kina domowego zostały stworzone z myślą o potrzebach klientów. Nowa linia jest zgodna z telewizorami o różnych przekątnych ekranu i zapewnia wyższą jakość dźwięku oraz możliwość zmiany ustawienia stylowych głośników.

 

Nowa seria soundbarów Panasonic SC-HTB zapewnia opcje dla całego domu. Najnowszej linii można używać z ekranami o przekątnej od 42 do 65 cali, co pozwala klientom wybrać idealny system na podstawie rozmiaru ich telewizorów. Wszystkie trzy modele wyposażono w bezprzewodowe lub wbudowane* głośniki niskotonowe i moduł Bluetooth®, można więc je łatwo skonfigurować zgodnie z własnymi potrzebami i nie trzeba używać kabli.

 

„Nowa linia soundbarów na rok 2013 to dowód stałego zaangażowania firmy Panasonic w rozwijanie innowacyjnych systemów kina domowego najwyższej jakości” — mówi Iwona Burzyńska, Panasonic PR Manager Poland & Baltics. „Nowe modele na 2013 rok zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o telewizorach Smart Viera o dużych przekątnych i zapewniają lepszy, dynamiczny dźwięk, a tym samym podnoszą jakość odtwarzania multimediów w domu”.

 

Model SC-HTB70 ma kształt jednolitego, eleganckiego prostopadłościanu. Użytkownik ma do wyboru cztery typy rozmieszczenia, w tym możliwość montażu na ścianie pod kątem 90 stopni. Wbudowany czujnik automatycznie wykrywa kierunek ustawienia głośnika i odpowiednio do niego przełącza charakterystykę kierunkową. Dzięki antywibracyjnemu, zintegrowanemu subwooferowi w głośniku model SC-HTB70 zapewnia wysoką jakość i wyraźne odtwarzanie dźwięku w każdym z układów.

 

Zarówno model SC-HTB770, jak i SC-HTB370 cechuje luksusowe wzornictwo. W projekcie wykorzystano nierdzewną siateczkę, dzięki której głośniki będą doskonale pasować do wystroju każdego pomieszczenia w domu. Dzięki stylowemu i uniwersalnemu wzornictwu użytkownicy mogą wybrać nowoczesne poziome rozmieszczenie z montażem na ścianie lub podstawie o wymiarach telewizora albo utworzyć dwa osobne, wolnostojące głośniki pionowe w klasycznym układzie. Dodatkowo, oprócz swobody rozmieszczenia, SC-HTB770 wyróżnia się także głośnikiem obsługującym dźwięk 3.1, który pozwala na sugestywne lokalizowanie wyraźnego dźwięku.

 

W Polsce już w kwietniu 2013 dostępny będzie model Panasonic SC-HTB770 w sugerowanej cenie detalicznej 1639 PLN.

 

*Model SC-HC70 ma wbudowane głośniki niskotonowe

HTB570_S_front_length.jpg

BTT560_front.jpg

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.