Jump to content

Parasound - Legendarna marka w dystrybucji Audio Systemu

Audionews
 Share


W dystrybucji Audio Systemu pojawiła się słynna amerykańska marka Parasound, znana zwłaszcza z produkcji wybornych high-endowych wzmacniaczy o korzystnej relacji jakości do ceny.

 

post-49868-0-98367100-1450345601_thumb.jpg

 

Gdy Parasound opracowuje nowy produkt jego inżynierowie trzymają się bezwzględnie sprawdzonej stolarskiej zasady: „Dziesięć razy mierz, a raz utnij". Każdy nowy model jest dokładnie testowany, udoskonalany i testowany ponownie w najtrudniejszych możliwych warunkach. Premiera rynkowa odbywa się dopiero wtedy, gdy produkt jest naprawdę gotowy do poddania wymagającej próbie czasu. Trudno oszacować jak trwałe są wzmacniacze marki Parasound. Producent do dnia dzisiejszego otrzymuje listy z podziękowaniami od klientów, którzy swoje urządzenia zakupili w połowie lat osiemdziesiątych. Wzmacniacze te trzydzieści lat później wciąż działają idealnie.

 

Cały zespół pracowników Parasounda znajdował się kiedyś po stronie konsumenckiej w rolach miłośników muzyki, muzyków i entuzjastów sprzętu poszukujących najlepszego możliwego dźwięku bez rozbijania banku, w związku z czym problemy kupujących są mu znane od podszewki. Dzięki wiedzy i doświadczeniu pracowników Parasound zapewnia najlepsze możliwe brzmienie w odniesieniu do wydanych pieniędzy.

 

Obok eksperckiego doświadczenia inżynieryjnego Parasound posiada również 15 lat doświadczenia w sprzedaży detalicznej sprzętu audio. Ma to przełożenie na wyjątkowy szacunek do klientów odzwierciedlający się już na etapie procesu projektowania urządzeń, jak również w okresie doradztwa przed i posprzedażowego. Być może zabrzmi to niczym frazes, jednak warto powiedzieć, że pracownicy Parasound obsługują swoich klientów tak, jak sami chcieliby być obsłużeni.

 

Parasound nie posiada oddzielnej, specjalnie modyfikowanej gamy produktów przeznaczonych dla branży profesjonalnej. Pomimo tego urządzenia tej marki są wybierane przez studia produkcyjne i nagraniowe firm takich jak: Pixar, Sony, Lucasfilm czy Capitol Records, dla których pieniądze wydawane na sprzęt studyjny nie grają żadnej roli. Urządzenia wyprodukowane przez Parasound mają więc równą szansę trafienia do domu zwykłego audiofila, jak i do renomowanego studia dźwiękowego.

 

 

Cennik

 

Wzmacniacz zintegrowany:

Halo Integrated: 12.560 zł

Przedwzmacniacze:

P5: 5.300 zł

P7: 11.200 zł

JC 2 BP: 22.300 zł

Końcówki mocy:

A 23: 5.300 zł

A 21: 12.800 zł

JC 1: 51.800 zł

Przedwzmacniacze gramofonowe:

JC 3+: 16.700 zł

Wielokanałowe końcówki mocy:

A 31: 16.700 zł

A 51: 25.100 zł

 

Dystrybucja Audio System

 Share


User Feedback

Recommended CommentsJoin the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.