Jump to content

Phiaton MS200 Moderna - wyscigowy bolid wsród sluchawek dousznych

dskrzyp
 Share


Ciekawy, nowoczesny wygląd i doskonała jakość to cechy wyróżniające MS200, nowy model „pół dousznych” słuchawek marki Phiaton. Design MS200 Moderna nawiązuje do stylistyki Ferrari lub Lamborghini – włókna węglowe i czerwono-czarna kolorystyka jak w rasowym wyścigowym bolidzie.

 

Wiadomo, że nie sam wygląd się liczy, najważniejsze są osiągi czyli jakość brzmienia. W MS200 jest ono najwyższej klasy. Słuchawki oferują prawdziwie krystaliczne brzmienie, doskonały niski bas i szeroką scenę. Phiatony bez problemu radzą sobie z bardzo niskimi częstotliwościami i to nawet na bardzo wysokim poziomie głośności, na którym inne słuchawki zaczynają charczeć i zniekształcać dźwięk. To układ Moderna “Multi-Tune Acoustic Design” w który wyposażone są MS200, umożliwia uzyskanie tak bogatego i czystego brzmienia przy dużych poziomach głośności.

 

Jak w wielu modelach Phiatona tak i tutaj do budowy użyte zostały włókna węglowe. Komponenty wykorzystane przy budowie MS200 zapewniają doskonała wygodę, styl i przede wszystkim trwałość. Odważna stylistyka i połączenie kolorów czarnego i czerwonego pozwolą użytkownikowi wyróżnić się w tłumie bezbarwnych konstrukcji innych producentów, a doskonałe brzmienie zadowoli każdego melomana. Konstrukcja „pół douszna” pozwala na wiele godzin słuchania bez zmęczenia. Specjalna konstrukcja przewodu zapewnia dużą wytrzymałość na zagięcia i dużą odporność na splątanie. Nawet gumowe nakładki na słuchawki zostały specjalnie zaprojektowane aby zapewnić doskonałe walory muzyczne i dużą wygodę nawet w czasie kilku godzinnych sesji ze swoją ulubioną muzyką.

 

Dodatkowym atutem MS200 Moderna jest mikrofon z pilotem umieszczony na przewodzie. Dyskretny, mały i funkcjonalny. Pozwala to na pełne wykorzystanie MS200 przy współpracy ze smartphonami lub iPhonami/iPodami bez konieczności wyjmowania słuchawek lub przerywania słuchania muzyki.

 

Słuchawki są już dostępne w sprzedaży w Polsce. Klienci mogą je bezpłatnie przetestować w sieci sklepów MP3Store. Cena sugerowana modelu to 469zl z 23% VAT.

ms200_1.jpg

ms200_2.jpg

ms200_3.jpg

ms200_4.jpg

ms200_5.jpg

ms200_6.jpg

ms200_7.jpg

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.