Jump to content

Pierwsza w Polsce ściana wideo 4K 1.9 mm na targach Dom Inteligentny

Audionews
 Share


Firma 3Logic na tegorocznych targach Dom Inteligentny zaprezentuje najnowszy produkt Leyard – video wall 4K Ultra HD o rozmiarach 7,2 x 2,1 metra. Po raz pierwszy w Polsce będzie można na własne oczy przekonać się jak wygląda i jaki obraz zapewnia najnowsza technologia wielkich ścian wideo.

 

Leyard w 2010 roku po raz pierwszy pokazał video wall o niewielkim rozstawie pikseli, który został zaprojektowany w celu zastąpienia starzejących się ścian wideo opartych o technologie LCD i DLP. Brak ramek i szwów, doskonała jakość obrazu i praktyczny brak ograniczeń co do wielkości obrazu, sprawiają, że oparty o diody LED video wall Leyard to najnowsza generacja rozwiązań stosowanych przez nadawców TV oraz ochronę i nadzór telewizji dozorowej, wykorzystywanych w zarządzaniu ruchem, centrach zarządzania kryzysowego, centrach dowodzenia, salach konferencyjnych oraz wszędzie tam, gdzie sprawdzają się duże i niezawodne ściany wideo.

 

Technologia 4K, czyli podwójnej rozdzielczości Full HD, zwana także Ultra HD pozwala na prezentację obrazu o szczegółowości niedostępnej dla mniejszych rozdzielczości. W wielu przypadkach (np. w przypadku podglądu monitoringu) możliwość jednoczesnego oglądania kilku obrazów HD może być nie do przecenienia.

 

Ponadto 3Logic zaprezentuje także totem Leyard oparty o technologię LED, który znajduje zastosowanie na rynku komercyjnym, jako high-endowy nośnik reklamowy i prezentacyjny o oszołamiającej jakości obrazu.

 

Te i wiele innych nowości technologicznych będzie można zobaczyć na stoisku 3Logic. Zapraszamy do hali 16 stoisko nr 26 na targach Dom Inteligentny Soho Factory ul. Mińska 25.

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.