Jump to content

PMC nowe modele w serii ci (Custom Install)

Seria ci (Custom Instal) firmy PMC przenosi magię filmów i muzyki do domu. Możesz nam zaufać – wiemy jak to zrobić. Wszystkie modele wykorzystują: linię transmisyjną ATL™, przetworniki niskotonowe o długim skoku i membrany Natural Fibre LT™ oraz miękkie kopułki średniotonowe i wysokotonowe.

 Share


Firma PMC (Personal Monitor Company) została stworzona w 1991 roku i od samego początku jej produkty były wykorzystywane do tworzenia największych hitów muzycznych, a także wspaniałych ścieżek dźwiękowych, które towarzyszyły hollywoodzkim przebojom zdobywającym wielokrotnie najważniejsze nagrody branżowe. Od Titanica po Skyfall, od Iron Mana po Spider-Mana firma brała czynny udział w miksowaniu dźwięku, a za wkład w doskonałość nagrania, wielokrotnie została wyróżniona nagrodą Emmy®. Do tego by odtworzyć budzący podziw realizm i oszałamiającą dynamikę dowolnego rodzaju muzyki lub filmu, nie może być lepszego wyboru kolumn głośnikowych niż te, które zostały użyte do jego stworzenia.
Seria ci (Custom Instal) firmy PMC przenosi magię filmów i muzyki do domu. Możesz nam zaufać – wiemy jak to zrobić. Wszystkie modele wykorzystują: linię transmisyjną ATL™, przetworniki niskotonowe o długim skoku i membrany Natural Fibre LT™ oraz miękkie kopułki średniotonowe i wysokotonowe.


W skład serii „ci” wchodzą:

big_PMC-Ci30-3-4.jpg
ci30 jest najmniejszy z gamy, idealny do montażu w suficie, w ścianie lub na ścianie. Przewyższa wydajnością dwukrotnie większe głośniki konkurencji, dzięki czemu idealnie nadaje się do kanałów surround, Dolby Atmos® i stereo w mniejszych pomieszczeniach.

Szczegółowy opis ci30

big_PMC-Ci45-3-4-INSTA-.jpg
ci45 nadaje się do większych przestrzeni; posiada całą szybkość i atak ci30, ale zapewnia większą głębię obrazu, rozciągnięcie basów i dynamikę.

Szczegółowy opis ci45
big_PMC-Ci65-3-4-INSTA-.jpg
ci65 dzięki drugiemu przetwornikowi basowemu LT™, wytwarza więcej mocnego uderzenia i zapewnia dynamiczną prezentację, większy zapas mocy i rozszerzenie odtwarzania basów. Idealnie nadaje się do użytku jako głośnik surround w średnich i dużych pomieszczeniach i jako głośniki główne w małych i średnich pomieszczeniach.

Szczegółowy opis ci65
big_PMC-Ci90-3-4-TIF-30010764405-INSTA-.jpg
ci90slim oferuje taką samą wydajność jak modele Ci30 i Ci45 ale w długiej, wąskiej obudowie. Jest to opcja dodatkowa, pasująca do standardowej konstrukcji szkieletowej ściany.

Szczegółowy opis ci90 Slim

big_PMC-Ci140-3-4-INSTA-.jpg
ci140 to nasze szczytowe osiągnięcie w zakresie projektowania głośników naściennych do kina domowego. Z kompletem czterech 5-calowych głośników niskotonowych o długim skoku LTx™, zaawansowanej linii transmisyjnej z technologią Laminair, z najnowszą wersją głośnika średniotonowego i miękką kopułką wysokotonową, są to najprawdopodobniej najlepsze tego typu kolumny na rynku.

Szczegółowy opis ci140
big_PMC-Ci140-3-4-SUB-INSTA-.jpg
Wykorzystując te same cztery przetworniki basowe, które zastosowano w ci140 i współpracując z ATL, subwoofer ci140sub™ potrafi wytworzyć dodatkową energię w zakresie najniższych częstotliwości, bardzo przydatną w instalacjach kina domowego.

Szczegółowy opis ci140sub

 

dataOK:
TopicOK: 0
---
Flaga: 1

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.