Jump to content

Prawdziwe i designerskie Hi-Fi na co dzień

Denon Store
 Share


Coraz częściej od sprzętu audio wymagamy nie tylko idealnego dźwięku, ale również atrakcyjnego designu. Synonimem perfekcji nie jest już tylko krystaliczne i mocne brzmienie, a doskonały dźwięk płynący z designerskiego sprzętu. Nic w tym dziwnego – w końcu nowoczesne urządzenia o intrygującym wzornictwie perfekcyjnie podkreślają lub uzupełniają wystrój naszego mieszkania.

 

Jednym z wiodących producentów hi-endowego sprzętu audio, który bierze sobie do serca tą rynkową tendencję jest japoński Denon. Jeżeli również zaliczasz się do tych osób, którym już nie wystarcza boskie brzmienie i pragniesz nacieszyć nie tylko ucho, ale i oko, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Odpowiedzią jest Denon Design Series. Estetyka i dźwięk na najwyższym poziomie. Linia Denon Design Series składa się z trzech urządzeń: wzmacniacza PMA-50, odtwarzacza CD – modelu DCD-50 i sieciowego odtwarzacza DRA-100.

 

Opowieść o legendarnej trójce rozpoczniemy od PMA-50 – zintegrowanego wzmacniacza stereo oferującego analogową i cyfrową łączność oraz niezawodną technologię Bluetooth®. Ten mocarz w stylowym ujęciu zauroczy jakością muzyki w wysokiej rozdzielczości każdego, kto choć raz podłączy PMA-50 do wejścia USB-B komputera PC lub Mac i odda się audiofilskiej rozkoszy generowanej przez tego muzycznego rozbójnika. Streaming muzyki z przenośnych urządzeń to dla niego bułka z masłem. Na pokładzie znajdziemy również przetwarzania audio Advanced AL32 – unikatową technologię gwarantującą najwyższą wydajność cyfrowych wejść. Wzmacniacz dostarcza moc 50W na kanał, a swoją kompatybilnością obejmuje szeroki zakres różnego typu głośników.

 

de_pma_dcd50_e2-jp_sp_ot_bg003_hi.jpg

 

Piękno i funkcjonalność to główne atuty kolejnego bohatera serii Denon Design Series. Mowa o odtwarzaczu CD – perfekcyjnym towarzyszu DCD-50. Odtwarzacz ten radzi sobie równie dobrze z dyskami MP3/WMA, jaki i płytami audio CD. Na pokładzie DCD-50 znajdziemy wysokiej jakości przetworniki C/A 32-bit/192-kHz. Oznacza to „tyle” i „aż tyle”, że nie doświadczymy żadnych niechcianych szumów i zniekształceń.

 

Jeśli szukasz starannego wykonania idącego w parze z genialnym audiofilskim dźwiękiem to linia Denon Design Series będzie Twoim numerem jeden.

 

de_pma_dcd50_e2_ot_bg010_hi.jpg

 

Linię produktów Denon Design Series można obejrzeć i zakupić w sieci Denon Salony Firmowe. Adresy salonów dostępne pod adresem www.salonydenon.pl.

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.