Jump to content

Primare - nowa marka dostępna w Premium Sound w Gdańsku

Corradolicious
 Share


Premium Sound rozszerza swoją ofertę o kolejną znaną i lubianą markę, którą jest szwedzkie Primare. Kilka słów o filozofii Primare:

 

W naturze jest uniwersalna prawda: ewolucja sprzyja lepszemu projektowi.

 

W każdym przypadku projekt, który odznacza się najlepszymi cechami jest wybierany jako podstawa kolejnego produktu. Rozwiązanie to jest prostsze i bardziej wyrafinowane, gdyż odrzucane są niepotrzebne, nieefektywne i bardziej rozbudowane struktury, mechanizmy i cechy. Nie jest przypadkiem, iż najbardziej uznane i ponadczasowe projekty tworzone są w ten sposób.

 

Po dłuższym zastanowieniu możemy dojść do wniosku, iż każda rewolucyjna idea jest uproszczeniem bardziej złożonego problemu. Prawdą jest, że tylko przez zrozumienie złożoności problemów, możemy wytyczyć prostą ścieżkę prowadzącą do ich rozwiązania.

 

Od blisko dwudziestu lat celem konstruktorów Primare jest wyrafinowanie komponentów znajdujące odzwierciedlenie w funkcjonalności i niezawodności projektu, który jest estetyczny i przyjemny w obsłudze oraz odznacza się niezrównaną jakością dźwięku i obrazu.

 

Odpowiedzią Primare na wzrastające skomplikowanie obsługi komponentów jest kwintesencja skandynawskiej myśli, zadziwiająca na polu projektów elektronicznych: wykorzystywać najlepsze technologie jednocześnie upraszczając dostęp do nich.

Poprzez komponenty Primare słuchacze mogą cieszyć się zaletami najnowszych technologii w łatwy sposób, który jest natychmiast doceniany: wspaniały dźwięk i obraz.

 

Wzmacniacz zintegrowany I22 został zaprojektowany jako partner odtwarzacza CD22, podczas gdy I32, który jest nieco mocniejszym, w pełni zbalansowanym wzmacniaczem zintegrowanym, stanowi perfekcyjne uzupełnienie systemu z odtwarzaczem CD32.

 

qYhT14n.jpg

 

VGFS2A9.jpg

Odtwarzacz CD22 mimo, iż jest podstawowym odtwarzaczem Primare oferuje wiele cech audiofilskich odtwarzaczy z najwyższej półki.

 

 

 

kL4RdQI.jpg

Odtwarzacz strumieniowy Primare NP30 to urządzenie, zapewniające wysoką jakość dźwięku plików streamowanych z sieci, odsłuchiwanych z tysięcy internetowych stacji radiowych lub odsłuchiwanych z zewnętrznych urządzeń typu PC, Mac, dysk NAS, iPod, iPad, iPhone lub dysk podpięty pod złącze USB.

 

 

cz10cB2.jpg

 

 

www.PremiumSound.pl

Premium Sound

ul. Trawki 7

80-257 Gdańsk

513 07 07 30

 Share


User Feedback

Recommended CommentsJoin the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.