Jump to content

Przedsprzedaż gramofonu Pro-Ject Debut Carbon Evo w Q21

Q21
 Share


Ogłaszamy rozpoczęcie przedsprzedaży najnowszego gramofonu Pro-Ject Debut Carbon Evo.

- Najnowsza, gruntownie ulepszona konstrukcja gramofonu
- Wysokiej klasy fabrycznie zainstalowana wkładka 2M-Red
- Dziewięć eleganckich kolorów do wyboru
- W przedsprzedaży kredyt 30x0% oraz płyta winylowa w prezencie

Link do oferty w sklepie on-line.

Pro-Ject Debut Carbon Evo to produkt ewolucyjny. Najpopularniejszy model gramofonu Pro-Ject został gruntownie ulepszony pod każdym względem, czego rezultatem jest niesamowicie dopracowany produkt. Debut Carbon EVO skupia się na podstawowych aspektach, które sprawiają, że gramofon brzmi świetnie. Technicznie poprawny projekt - fachowe wykonanie – produkowany ręcznie w UE. Ten gramofon jest zbudowany tak, aby służyć Ci przez całe życie!

W projekcie Debut Carbon EVO nie znajdziesz żadnego widocznego przycisku, przełącznika ani nadruku na bazie. Zapewnia to luksusową estetykę. Przełącznik zmiany prędkości został przeniesiony na spód bazy, aby zachować czysty wygląd, z którego od lat znany jest projekt Debuta. Debut Carbon EVO jest gramofonem ponadczasowym, oferując tradycyjne czarne, białe i czerwone wykończenia o wysokim połysku lub legendarną okleinę z prawdziwego drewna orzechowego. Całkowicie nowe, unikalne i wyznaczające trendy są pięknie zrealizowane satynowe wykończenia w 5 różnych wariantach.

W projekcie Debut Carbon EVO wykorzystano technologie i rozwiązania zawieszenia i tłumienia silnika gramofonu, które są znane z wyższych modeli marki. Zaawansowane tłumienie TPE i konstrukcje wielowarstwowe o dużej masie dały podstawy dla nowego silnika i zawieszenia w Debut Carbon EVO.

Nowy Debut Carbon EVO nie tylko świetnie wygląda - zawsze stoi idealnie wypoziomowany. Wykorzystuje 3 wytrzymałe metalowe nóżki z regulacją wysokości, aby zapewnić optymalne i stabilne ustawienie na każdej powierzchni.

Oprócz możliwości łatwej zmiany prędkości odtwarzania za pomocą jednego przycisku, prędkość odtwarzania jest sterowana elektronicznie z najwyższą precyzją, co zapewnia uzyskanie najbardziej dokładnej i stabilnej prędkości.

Talerz zastosowany w poprzedniej wersji gramofonu był metalowy i cięższy od konkurencyjnych projektów dostępnych na ryku. Jednak metalowe talerze z natury mają wadę: rezonans. Zastosowana technologia TPE (termoplastyczny elastomer) pomaga teraz całkowicie wytłumić rezonans, a także zwiększa wagę do 1,7 kg. Ponieważ wkład z TPE jest zamontowany po wewnętrznej stronie obrzeża talerza, porusza się on z energią prawie jak w kole zamachowym. Rezultatem jest jeszcze cichsza, bezgłośna i stabilna praca talerza.

Fabrycznie zamontowana jest bardzo dobra wkładka 2M-Red. To uniwersalny model, który zapewnia otwarte, dynamiczne i lekkie brzmienie.

Debut Carbon EVO posiada sprawdzone, jednoczęściowe ramię z plecionki włókna węglowego. Długość ramienia wynosi 8.6”. Super sztywne, ale lekkie ramię zapewnia niesamowitą jakość dźwięku z przekonującą sceną dźwiękową.

Aby zagwarantować idealne połączenie ze wzmacniaczem, w pudełku znajdziesz wysokiej jakości kabel RCA Pro-Ject Connect it E. To kabel pół-zbalansowany o niskiej pojemności i doskonałym ekranowaniu.

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl

Debut-Carbon-EVO-13.jpg

Debut-Carbon-EVO-1.jpg

Debut-Carbon-EVO-10.jpg

Debut-Carbon-EVO-18.jpg

Debut-Carbon-EVO-62.jpg

Debut-Carbon-EVO-63.jpg

dataOK:
TopicOK: 0
---
Flaga: 1

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.