Jump to content

Q21 prezentuje: Sonos Trueplay

Q21
 Share


Sonos Trueplay czyli nowa jakość dźwięku w systemach audio!

 

Innowacja Trueplay to to czystszy dźwięk dzięki nowym, jeszcze bardziej inteligentnym rozwiązaniom i głośnikom. Za jakość odtwarzanej muzyki odpowiada w dużej mierze akustyka danego pomieszczenia i lokalizacja głośnika. W związku z tym, w przeszłości, głośniki wymagały specjalnej i kompleksowej kalibracji. Trueplay wychodzi naprzeciw starym zwyczajom wprowadzając nowe, lepsze reguły. Ultranowoczesne innowacje pozwalają nowemu oprogramowaniu na skalibrowanie głośnika za pomocą jednego przycisku. Rezultat? Nowy wymiar muzyki i perfekcyjne brzmienie w każdym pomieszczeniu, w każdym domu!

„Rewolucyjny system Trueplay daje miłośnikom muzyki pewność, że odtwarzany dźwięk idealnie reprezentuje styl ich ulubionych artystów, niezależnie od akustyki pomieszczenia i lokalizacji głośnika”, powiedział CEO John MacFarlane. „Nadszedł czas, kiedy to w prosty i łatwy sposób otrzymujemy możliwość wiernego odzwierciedlenia studyjnej jakości nagrań w każdym pomieszczeniu domu”.

Wykorzystując aplikację Sonos oraz wbudowany mikrofon w urządzeniach iPhone lub iPad i specjalnie emitowany przez głośniki Sonos sygnał, innowacyjny system samodzielnie analizuje, w jaki sposób dźwięk odbija się od ścian, mebli, okien i pozostałych powierzchni w danym pomieszczeniu. Kolejny krok należy do urządzenia Sonos. Efekt końcowy? Nowy wymiar dźwięku dzięki nowemu inteligentnemu strojeniu!

„Nasze kompetencje w firmie Sonos ewoluowały od ciągłego dążenia do ogólnej poprawy dźwięku wszystkich naszych głośników do ich pełnego dostosowania i optymalizacji: do pomieszczeń, ich wyposażenia, osób i ich aktywności, aż po treści”, powiedział Giles Martin, producent nagrań, kompozytor i lider zespołu odpowiedzialnego za wrażenia dźwiękowe w firmie Sonos. „Mamy obsesję na punkcie ciągłego ulepszania wrażeń dźwiękowych w zaciszu własnego domu, biorąc również pod uwagę pomieszczenia z niekorzystną akustyką. Strojenie dźwięku zależnie od akustyki pomieszczenia jest pierwszym z wielu ulepszeń jakie oferuje nowe oprogramowanie. Takie doświadczenie jest zdecydowanie głębsze, a odbierany przekaz jest znacznie bardziej personalny, co daje doskonałe pole do popisu dla twórców muzyki”.

Początkowo oprogramowanie Trueplay będzie dostępne na wszystkie urządzenia SONOS PLAY:1®, SONOS PLAY:3®, SONOS PLAY:5® i urządzenia sterujące pod kontrolą systemu iOS. Docelowo technologia Trueplay obejmie całą linie produktów Sonos.

 

Już dzisiaj umów się na prezentacje systemów SONOS a już w najbliższym czasie przekoanj się, jakie efekty daje wykorzystanie technologii SONOS Trueplay.

 

Salon audio-video Q21

Pabianice, Reymonta 12

Tel. (42) 213 01 66

www.Q21.pl

post-25064-0-37993900-1444290482_thumb.jpg

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.