Jump to content

Rocking Residence wprowadza nową linię słuchawek Tric

audiostereo.pl
 Share


Po jesiennej premierze słuchawek Aesh, firma Rocking Residence wiosennie wita nową kolekcją słuchawek nausznych z serii TRIC. Dzięki świetnym parametrom technicznym, innowacyjnemu wzornictwu oraz możliwości doboru słuchawek do własnego stylu z pewnością znajdą one szerokie grono odbiorców. Podstawową zaletą słuchawek jest możliwość używania ich zarówno do odsłuchu muzyki jak i – dzięki wbudowanemu mikrofonowi – do prowadzenia rozmów telefonicznych przy użyciu smartfona. Warto zatem bliżej przyjrzeć się specyfikacji słuchawek Rocking Residence TRIC.

 

Kwestią nadrzędną są parametry techniczne. Użytkownicy ceniący sobie wysoką jakość dźwięku nie zawiodą się, ponieważ w słuchawkach TRIC zastosowano 30-milimetrowe głośniki, charakteryzujące się impedancją na poziomie 32 Ω oraz reakcją na częstotliwość w zakresie 20 - 20 000 HZ. Połączenie z urządzeniami zewnętrznymi możliwe jest dzięki wtyczce Jack 3,5 mm, TRRS. Ponadto skórzane wykończenie słuchawek, wzmacnia brzmienie dźwięku poprzez zwiększone tłumienie dźwięków zewnętrznych. Dodatkowo dźwięk nie ulega rozproszeniu, jak ma to miejsce w standardowych słuchawkach, wykończonych tradycyjną gąbką.

 

Na szczególną uwagę zasługują funkcjonalności ułatwiające komfort użytkowania. Pierwszą z nich jest pałąk, na którym są osadzone słuchawki. Oprócz płynnej i łatwej regulacji rozpiętości, jego konstrukcja pozwala na bardzo stabilne ułożenie słuchawek bez zbędnego ucisku na uszy. Dzięki temu użytkownik nie spotka się z uczuciem dyskomfortu, wynikającym z wielogodzinnego korzystania. Dodatkowo słuchawki TRIC zostały wyposażone w mikrofon umożliwiający użytkowanie słuchawek ze smartfonem. Funkcje smartfonu mogą być dodatkowo wspierane przy użyciu przycisku na kablu który umożliwia odbieranie i kończenie połączeń.

 

Kolekcja słuchawek TRIC została zaprojektowana tak, aby każdy użytkownik mógł przez nie wyrazić swoją indywidualność . Słuchawki TRIC są dostępne w pięciu wersjach kolorystycznych. Modele Madkat Purple oraz Yankee Green swoimi wyrazistymi kolorami purpury i zieleni odnajdą się świetnie wśród odważnych i energicznych osób. Z kolei Star Brown to model dla ceniących klasyczną elegancję, wyrażoną połączeniem karmelowego brązu, złota oraz czerni. W standardowych odcieniach bieli oraz czerni znajdują się modele Precious White oraz Rawr Black.

 

W odróżnieniu od pozostałych modeli z rodziny Rocking Residence, w serii TRIC postawiono nacisk na elegancję oraz minimalizm we wzornictwie. Dzięki subtelnym, a jednocześnie gustownym wykończeniom słuchawki zyskują stylowy i niepowtarzalny wygląd.

 

Najnowsze produkt firmy Rocking Residence można kupić w cenie 119 PLN. Słuchawki objęte są 24-miesięczną gwarancją.

MB.jpg

RR120_img_pro_f.jpg

RR121_img_pro_a.jpg

RR122_img_box.jpg

RR124_img_pro_b.jpg

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.