Jump to content

Słuchawki idealne - Final Audio, Oppo, Audeze, HiFiMAN itd...

Premiumsound
 Share


Wszystkie te marki w jednym miejscu i czasie, wszystkie w salonie Premium Sound w Gdańsku. Wszystkie udostępnione do odsłuchu.

 

IMG_6582logo.jpg

 

Przede wszystkim premiera najnowszych i najwyższych modeli od japońskiego Final Audio. Długo oczekiwane Sonorous VIII i Sonorous X nareszcie dotarły do Europy, Polski i nad nasze polskie morze.

 

IMG_6606logo.jpg

 

Do tego cała oferta dokanałowa od Final Audio oraz nasze ulubione, za sporo mniejszą niż Sonorous kasę Pandora IV i VI z hybrydowymi przetwornikami. Wszystkich można oczywiście posłuchać, dotknąć, obejrzeć. Zdecydowanie warto.

Sonorous VIII i X są już prawie wygrzane i mają z czym zagrać. Ceny 11999zł za VIII i 20000zł za Sonorous X. Więcej szczegółów na naszej stronie - http://www.premiumsound.pl/96_final-audio-design

 

Przy okazji premiery Sonorous, będzie też możliwość zapoznania się i porównania z modelami planarnymi OPPO. Szczególnie obiecująco wypadają tu najmniejsze i najtańsze w ofercie tej firmy OPPO PM-3.

PM-3 to zamknięte słuchawki planarne, o ergonomii i jakości wykończenia jak w najwyższym modelu.

IMG_6556logo.jpg

 

Słuchawki OPPO PM-3 to połączenie najwyższej jakości dźwięku, eleganckiego wyglądu, wysokiej izolacji hałasu oraz mobilności w postaci bardzo lekkich i wygodnych słuchawek planarnych.

Wraz z PM-3 użytkownicy mogą bez problemu uzyskać wrażenia znane z odsłuchów najlepszych flagowych słuchawek i wzmacniaczy słuchawkowych lub referencyjnej jakości systemów stereo w pomieszczeniu z idealną akustyką,

jednak dzięki przenośnej formie PM-3 pozwolą Ci zabrać te wrażenia ze sobą, gdziekolwiek zechcesz. Ważąc jedynie 320g PM-3 są najlżejszymi na świecie słuchawkami planarnymi o zamkniętej konstrukcji.

Dzięki temu PM-3 to idealne słuchawki dla osób, które zawsze są w ruchu. Elegancka stylistyka i wyśmienita jakość wykonania sprawiają, że słuchawek tych przyjemnie używa się nie tylko w domu, ale również w miejscach publicznych.

Wyjątkowo niska waga oraz nadzwyczajna wygoda pozwalają słuchać PM-3 długimi godzinami bez jakiegokolwiek dyskomfortu. Zamknięta konstrukcja PM-3 zapewnia wysoką izolację słuchacza od hałasu otoczenia, jednocześnie nie pozwalając na przedostanie się dźwięku z słuchawek do otoczenia.

 

IMG_6553logo.jpg

 

Słuchawki PM-3 będzie można przetestować wraz z kolejną nowością od OPPO HA-2, który jest przenośnym wzmacniaczem i DAC z baterią.

Urządzenie łączy w sobie wzmacniacz pracujący w klasie AB oraz przetwornik USB DAC obsługujący sygnały PCM 384 kHz i DSD256. HA-2 oferuje wysokiej jakości konwersję cyfrowo-analogową dla produktów Apple iPhone / iPod, szerokiej gamy urządzeń z systemem Android oraz komputerów PC i Mac. OPPO HA-2 może być w wygodny sposób użyty do ładowania „w drodze” urządzeń mobilnych, a dzięki dedykowanej ładowarce może być naładowany w jedyne 30 minut. Dzięki doskonałym parametrom i bardzo mocnej sekcji wzmacniacza, HA-2 poradzi sobie z każdymi słuchawkami, zaczynając od czułych dokanałowych monitorów, kończąc na najbardziej prądożernych słuchawkach wokółusznych.

 

Wkrótce kolejne zdjęcia i informacje na temat słuchawkowych atrakcji w naszym salonie.

Zapraszamy na odsłuchy.

 

PREMIUM SOUND - Salon HiFi

ul. Rakoczego 31

(Gdańsk Morena, obok galerii Morena /Carrefour – budynek PRETOR)

Tel: 537 07 07 30, 513 07 07 30

www.premiumsound.pl

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.