Jump to content

Sonos Play:5 2 gen w salonie Q21

Q21
 Share


Najnowszy, flagowy głośnik sieciowy Sonos Play:5 2 gen dostępny w salonie Q21

 

Nowy model SONOS PLAY:5 – flagowy inteligentny głośnik został jeszcze bardziej naszpikowany najnowszymi technologiami oferującymi zdumiewające doznania muzyczne, tak wiernie odzwierciedlające zamysł studyjnego nagrania, jak nigdy wcześniej! Zbudowany w oparciu o sześć zsynchronizowanych ze sobą specjalnie zaprojektowanych głośników, w tym trzech średnio-niskotonowych odpowiadających za gładkie średnie tony i głębokie, potężne basy. Dodatkowo, trzy głośniki wysokotonowe zdumiewają krystalicznym brzmieniem wysokich tonów przy każdym poziomie głośności. Cały układ zachwyca perfekcyjną sceną muzyczną, o wiele szerszą niż można by oczekiwać od pojedynczego głośnika. Nowy model SONOS, PLAY:5 zapewnia dźwięk wypełniający energią całe pomieszczenie z niesamowitą precyzją rozlokowania wokalu i wszystkich instrumentów.

 

SONOS PLAY:5 szokuje swoją praktycznością. Wszechstronność, kompatybilność z oprogramowaniem Trueplay i nieskazitelne brzmienie najwyższej klasy niezależnie od pomieszczenia to fundamenty nowego produktu. Po raz pierwszy oferuje możliwość konfiguracji ustawienia na trzy sposoby. Wykraczając poza horyzontalne ustawienie pojedynczego głośnika, istnieje możliwość sparowania dwóch głośników SONOS PLAY:5 w pozycji wertykalnej dla pełnego efektu stereo, oferującego skoncentrowane i intensywne brzmienie. Co więcej, sparowane dwa egzemplarze w pozycji horyzontalnej tworzą szerszą scenę stereo, a jej efektem jest wciągający w sam środek akcji dźwięk wypełniający całe pomieszczenie. Niezapomniane przeżycia muzyczne gwarantowane!

 

Trueplay

Głośnik został wyposażony w rewolucyjny system Trueplay, który pozwoli na dopasowanie dźwięku tak, aby brzmienie było idealne, niezależnie od akustyki pomieszczenia i lokalizacji głośnika. Wykorzystując aplikację Sonos oraz wbudowany mikrofon w urządzeniach iPhone lub iPad i specjalnie emitowany przez głośniki Sonos sygnał, system samodzielnie analizuje, w jaki sposób dźwięk odbija się od ścian, mebli, okien i pozostałych powierzchni w danym pomieszczeniu. Kolejny krok należy do urządzenia Sonos, które dostosuje dźwięk do panujących warunków. Efekt końcowy? Nowy wymiar dźwięku dzięki nowemu inteligentnemu strojeniu!

 

Nowy model zdumiewa nowoczesnym wzornictwem, a wydajność bezprzewodowego połączenia zapewnia doskonale zsynchronizowaną muzykę bez utraty jakości.

Zaprojektowany, by doskonale wkomponować się w domową przestrzeń, stylistycznie odporny na upływ czasu dzięki prostocie koncentrującej się na istocie tego, czym powinien być głośnik.

Funkcjonalnie zadbano o każdy szczegół, począwszy od blisko 60 tys. otworów maskownicy i dokładnie dobrane materiały każdego elementu z osobna. Nowe sterowanie dotykowe gwarantuje intuicyjną obsługę funkcji odtwarzania, pauzy, regulacji głośności i zmiany utworu. Inteligentne sensory powodują, że przyciski dotykowe są responsywne we wszystkich kierunkach, stąd też regulacja głośności w górę ma zawsze, niezależnie od położenia głośnika umiejscowiona na górze.

Głośnik bezbłędnie współpracuje ze wszystkimi inteligentnymi głośnikami systemu Sonos. Dodatkową jego korzyścią jest zdolność do pełnienia funkcji tylnych głośników w domowym zestawie kina domowego przy współpracy z SONOS PLAYBAR® i SONOS SUB. Kontroluj zdalnie muzykę w każdym pomieszczeniu za pomocą prostej w obsłudze aplikacji, której dodatkowym atutem jest również możliwość strumieniowania muzyki pochodzącej z takich serwisów jak Pandora, Spotify, TIDAL, Google Play Music i Groove.

 

Salon audio-video Q21

Pabianice, Reymonta 12

Tel. (42) 213 01 66

www.Q21.pl

post-25064-0-96517700-1449573955_thumb.jpg

post-25064-0-38779700-1449574126_thumb.jpg

post-25064-0-14450600-1449574130_thumb.jpg

post-25064-0-43134200-1449574133_thumb.jpg

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.