Jump to content

Soundbar zaspokaja potrzeby miłośników domowej rozrywki

Audionews
 Share


Muzyka, film, mecz czy spektakl. Niezbędnym elementem każdego z tych widowisk jest dźwięk. Warto o tym pamiętać, wybierając sprzęt audio-video do swojego mieszkania. Dziś mamy alternatywę dla kina domowego, aby cieszyć się dźwiękiem najwyższej jakości. Wystarczy wyposażyć swój salon w nowoczesny soundbar, który nie tylko znacząco poprawia jakość dźwięku, lecz ma również sporo innych zalet.

 

Soundbary zyskują na popularności na całym świecie. Firma Samsung stale poszerza ofertę tych urządzeń, wyposażając je w coraz nowocześniejsze rozwiązania podnoszące jakość dźwięku. Dzięki temu mamy dziś do dyspozycji szeroki wybór systemów nagłośnienia, które można dopasować do różnych modeli telewizorów. Ich minimalistyczny, nowoczesny design doskonale komponuje się z najnowszą linią telewizorów Samsung, a wrażenia słuchowe są nieporównywalne z tymi, które zapewniają głośniki umieszczone w odbiornikach. A wszystko to za sprawą wielokanałowości oraz dużej mocy tych urządzeń – nawet do 460 W, która zapewnia jeszcze potężniejszy dźwięk płynący z telewizora. Duże znaczenie ma także technologia Crystal Amplifier – autorskie rozwiązanie Samsung, które zostało zaprojektowane w taki sposób, aby filtrować źródła dźwięku dwukrotnie, minimalizując cyfrowe zniekształcenia. Dzięki temu możemy cieszyć się krystalicznie czystym dźwiękiem, doświadczając wrażeń bliższych sali kinowej czy koncertowej. Co jeszcze można zyskać, wyposażając swój salon w nowoczesny soundbar?

 

post-49868-0-18230900-1442934461_thumb.jpg

 

Każdy z nas niejednokrotnie zmagał się z plątaniną kabli, podłączając nowy sprzęt w swoim domu. Rozbudowany system głośników i kabli łączących telewizor z nagłośnieniem stanowi także spore wyzwanie podczas sprzątania salonu. A gdyby tak ograniczyć okablowanie do minimum? Firma Samsung idzie o krok dalej i proponuje bezprzewodowe soundbary z osobnym, także bezprzewodowym, głośnikiem niskotonowym (subwooferem). Na przykład modele HW-J470 czy HW-J650 zapewniają bezprzewodową łączność z telewizorem za sprawą funkcji TV SoundConnect wykorzystującej Bluetooth. Instalacja sprzętu audio jeszcze nigdy nie była tak prosta! Już po kilku chwilach możemy cieszyć się krystalicznie czystym dźwiękiem!

 

Soundbary to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mają wystarczająco dużo miejsca na rozbudowane zestawy kina domowego lub po prostu nie chcą wypełniać salonu licznymi elementami nagłośnienia. Zakup kina domowego wiąże się bowiem z zagospodarowaniem miejsca, przeznaczonego specjalnie na zestaw głośników oraz wzmacniacz. Soundbary Samsung, dzięki niewielkim gabarytom, doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu. W zależności od wybranego modelu, można postawić je pod telewizorem lub zamontować na ścianie pod odbiornikiem. Dzięki idealnemu dopasowaniu do telewizora, soundbar może stać się jego integralną częścią, również pod względem wizualnym! Na przykład zakrzywiony, bezprzewodowy soundbar HW-J7501 w połączeniu z zakrzywionym telewizorem JS9000 tworzą idealny duet, nadając wnętrzu nowoczesnego charakteru.

 

Soundbary Samsung to nie tylko ekskluzywny design i najwyższa jakość dźwięku, lecz także nowoczesne rozwiązania uwzględniające potrzeby związane z wykorzystaniem urządzeń mobilnych. Nasza ulubiona muzyka przechowywana w pamięci smartfona zachwyci nas jeszcze bardziej, gdy połączymy urządzenie mobilne z systemem nagłośnienia. Wystarczy z poziomu smartfona wybrać soundbar w celu jego połączenia – włączy się automatycznie i zacznie odtwarzać wybrane utwory. Soundbary Samsung zostały także wyposażone w technologię Bluetooth Hi-Fi Codec, umożliwiającą bezprzewodowe strumieniowanie muzyki w wysokiej jakości z urządzeń mobilnych. Słuchanie ulubionej muzyki ułatwia także wbudowany interfejs sieci WiFi, który zapewnia bezprzewodowe połączenie z siecią.

 

Patrząc na zalety nowoczesnych soundbarów, nie ma się co dziwić, że kolejne modele telewizorów pojawiają się w towarzystwie designerskich systemów nagłośnienia. Niewielkie gabaryty tych urządzeń, brak plączących się kabli i prostota użytkowania w połączeniu z wysokiej klasy dźwiękiem to najlepsza odpowiedź na potrzeby współczesnych miłośników domowej rozrywki.

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.