Jump to content

TYLKO DLA TWOICH USZU DOKANAŁOWE SŁUCHAWKI JBL SERII J

Audionews
 Share


Marka JBL, kojarzona z nagłaśnianiem kin, wielkich imprez i stadionowych koncertów, po mistrzowsku radzi sobie również z odtwarzaniem najwyższej klasy dźwięku dyskretnie adresowanego wprost do wnętrza ludzkiego ucha. Słuchawki douszne J22 oraz J33 są tego kolejnym dowodem.

Ich wyróżnikiem jest nie tylko wysmakowany design – choć trzeba przyznać, że te czarne lub czarno-srebrne gadżety nietrudno pomylić z subtelną biżuterią. Tym, co pozostawia konkurencję daleko w tyle, jest prawdziwie audiofilskie brzmienie o doskonałej rozpiętości dynamicznej. To naprawdę robi wrażenie!

Oba modele sprzedawane są w wersji podstawowej oraz z umieszczonym na przewodzie mikrofonem i pilotem wyposażonym w standardowe przyciski Apple (J22i, J33i). To wariant, który pozwoli poczuć się jak w domu użytkownikom iPhone'a i iPoda. Przewód jest płaski, wykonany z elastomeru i wyposażony we wtyczkę ze złoconą końcówką i przejściówką z 3,5 na 6,3 mm. Po co? Aby można go było odłączyć, dzięki czemu się nie plącze. W wyposażeniu są też trzy pary silikonowych wkładek (w rozmiarach S, M, L).

Co jednak różni oba modele, tak znacząco wpływając na cenę? Głównie wielkość i osiągi ich przetworników. Wprawdzie model J22/J22i otrzymał supernowoczesne, luksusowe przetworniki o średnicy 8,6 mm, które świetnie sobie radzą z wytwarzaniem klarownego, głębokiego i przestrzennego dźwięku w paśmie częstotliwości 18Hz – 20kHz... Ale przetworniki modeli J33/J33i są jeszcze bardziej wyrafinowane – mają średnicę 9,2 mm i rzucające na kolana pasmo 10Hz – 24kHz; jego dolna granica ociera się więc o skraj percepcji ludzkiego ucha. Ponadto słuchawki J33 mają w komplecie piankowe wkładki Comply™, które dopasowując się do kształtu ucha zapewniają nieporównywalnie wyższy komfort.

Cena: J22 – 169 zł, J22i – 239 zł, J33 – 239 zł, J33i – 319 zł.

post-49868-0-28052700-1368444065_thumb.jpg

post-49868-0-60350300-1368444071_thumb.jpg

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.