Jump to content

Verbatim – dwa nowe zestawy słuchawkowe

dskrzyp
 Share


Verbatim rozszerza swoją ofertę akcesoriów do gier o dwa nowe zestawy słuchawkowe, dzięki którym gracze mogą doświadczać niezwykle realistycznego, przestrzennego dźwięku. Zestaw słuchawkowy Rapier USB z modułem wibracji jest dostępny za 159 zł, natomiast cena zestawu słuchawkowego dla graczy USB 5.1 wynosi 199 zł (sugerowane ceny detaliczne).

 

Zestaw słuchawkowy dla graczy Rapier USB z modułem wibracji

Dzięki zastosowaniu w zestawie trzystopniowego systemu "bass vibration" oraz zintegrowanego wzmacniacza niskich częstotliwości użytkownicy mogą fizycznie odczuwać występujące w grach wstrząsy i eksplozje oraz w pełni przeżywać toczącą się akcję. Zakres częstotliwości od 20 Hz do 200 Hz dla wibracji i od 20 Hz do 20 kHz w głośniku zapewnia realistyczny przestrzenny dźwięk. Zgodny z technologią VoIP mikrofon, podobnie jak głośniki, może być wyciszony jednym przyciskiem, dzięki czemu gracz ma pewność, że jego przeciwnicy nie dowiedzą się więcej niż powinni. Indywidualnie regulowane słuchawki z nausznikami ze sztucznej skóry zapewniają wygodę użytkowania nawet podczas wielogodzinnych starć.

 

Zestaw słuchawkowy dla graczy 5.1 USB

Zestaw wyposażony w mikrofon regulowany we wszystkich kierunkach oraz elastyczną opaskę na głowę zapewnia wysoki komfort użytkowania. Podobnie jak w przypadku modelu Rapier, zestaw słuchawkowy 5.1 ze sztucznej skóry jest gotowy do pracy natychmiast po podłączeniu go przez port USB. Jego mikrofon można wyciszyć, a wbudowane lampki LED sygnalizują aktualny status pracy urządzenia. Subwoofer pracuje w zakresie częstotliwości od 50 Hz do 5 kHz, z maksymalną mocą 500 mW. Zapewnia to realistyczny dźwięk przestrzenny, który pomaga graczom właściwie oceniać każdą napotkaną w grze sytuację.

 

Seria Rapier dodaje grom realizmu

"Nasze dwa nowe, wysokiej jakości zestawy słuchawkowe w przystępnych cenach stanowią doskonałe uzupełnienie dobrze sprzedających się myszy oraz podładki do gier Rapier. Dzięki temu gracze mają możliwość całkowitego zanurzenia się w wirtualnym świecie", twierdzi Mats Nordin, dyrektor ds. rozwoju akcesoriów Verbatim Europe.

 

Myszy do gier Rapier V1 i V2 dostępne za cenę odpowiednio 159 zł i 129 zł oraz podkładka do gier Rapier za 39 zł (sugerowane ceny detaliczne) uzupełniają ofertę akcesoriów do gier firmy Verbatim.

1452899_3.jpg

1452899_2.jpg

1452899_1.jpg

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.