Jump to content

Zapraszamy na odsłuchy zestawu dzielonego Musical Fidelity z serii M8s - audioplaza.pl

Prezentujemy doskonałe zestawienie wydajnej końcówki mocy ze zbudowanym na wysokiej klasy komponentach przedwzmacniaczem

audioplaza.pl
 Share


Fantastyczny zestaw dzielony od Musical Fidelity z serii M8s pojawił się w naszym salonie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na odsłuchy przy dobrej kawie. 🙂

M8s-500s

M8s-500s otrzymał znakomite recenzje i entuzjastyczne przyjęcie od doświadczonych audiofilów. Kombinacja wysokiej mocy i najnowocześniejszych rozwiązań technicznych okazała się być zniewalającym połączeniem. Niektórzy klienci nie mają miejsca na dwa duże monobloki i niekoniecznie potrzebują aż tak dużej mocy. To właśnie dla nich zaprojektowaliśmy M8s-500s. W połączeniu z przedwzmacniaczem M8 otrzymujemy system wzmacniający zdolny do reprodukcji dźwięku na najwyższym poziomie.

Konstrukcja i budowa

M8s-500s jest w pełni zbalansowanym wzmacniaczem stereofonicznym o mocy 500Wpc, która jest niemal dwukrotnie większa przy 4ohm. M8s-500s został zaprojektowany z myślą o bardzo niskich zniekształceniach, poniżej .001% dla 1kz i poniżej .005% dla 20kHz. Nawet przy absurdalnym poziomie 50kHz zniekształcenia wynoszą zaledwie 0.02% i wzrastają do około 0.06% przy jeszcze bardziej nierozsądnej wartości 100kHz. Mogą to być pomiary dla częstotliwości nigdy nie spotykanych w prawdziwym świecie, ale udowadniają one, że M8s-500s wykazują się znacznie mniejszymi zniekształceniami niż konkurencyjne konstrukcje.

Podobnie jak M8-700m, M8s-500s charakteryzuje się bardzo niskim poziomem szumu. Połączenie ogromnych rezerw mocy, niskich zniekształceń i niskiego poziomu szumów przyczynia się do jego bezwysiłkowego działania. Dostarcza wszystko od delikatnych detali do potężnego dynamicznego uderzenia z niewiarygodną szybkością i precyzją.

Niezależnie od stylu słuchanej muzyki, M8s-500s serwuje ją w postaci przestrzennej sceny dźwiękowej z wyjątkowym realizmem.

Jego moc i równowaga oznaczają, że M8s-500s może napędzić praktycznie każdy głośnik jaki wybierzesz. Jest to oczywiście idealny partner, zarówno wizualnie jak i brzmieniowo, dla naszego przedwzmacniacza M8.

 

M8sPRE

M8s jest przedwzmacniaczem bez ograniczeń. Od osiągów, poprzez możliwości połączeń, aż po jakość wykonania. M8s stanowi znakomity element centralny dla niemal każdego systemu audio.

M8s wyposażono w szeroką gamę wejść, w tym niskoszumowy stopień gramofonowy MM/MC, 2 wejścia zbalansowane (1 z opcją home theatre bypass), 3 wejścia liniowe (jedno z opcją home theatre bypass) i w pełni skonfigurowaną pętlę tape in/out.

Przedwzmacniacz M8s charakteryzuje się bardzo wysokimi marginesami przeciążenia wejściowego. Oznacza to, że jego brzmienie jest całkowicie pozbawione stresu. Wyjścia charakteryzują się bardzo niską impedancją i wysokim prądem, dzięki czemu jest w stanie wysterować praktycznie każdy wzmacniacz mocy jaki istnieje, poprzez dowolnej długości kabel (zbalansowany lub single ended).

Pomiary techniczne świadczą o wyjątkowej inżynierii M8s'a: od ultra niskich zniekształceń do praktycznie perfekcyjnej odpowiedzi częstotliwościowej i ultra niskiego poziomu szumów.

Idealnym partnerem dla przedwzmacniacza M8s jest para monoblokowych wzmacniaczy M8s-700m.

Słuchanie M8s Pre z tymi monoblokami jest nie lada przeżyciem. Muzyka jest reprodukowana bez stresu, bez podbarwień, z poczuciem relaksu i przejrzystości, które są muzyką dla uszu i balsamem dla duszy.

 

Przedwzmacniacz M8s w skrócie:

• Prawdziwie w pełni zbalansowany przedwzmacniacz
• Osiem wszechstronnych wejść - 1 zbalansowane XLR, przełączane MM/MC Phono, CD, Tuner, Aux 1, Aux 2, Tape
• Wyjścia single ended i zbalansowane oraz wyjście stałe do magnetofonu
• Home theatre bypass dostępne zarówno dla wejść single ended jak i zbalansowanych
• Niezwykła jakość brzmienia
• Niesamowita zdolność wysterowania obciążenia, z łatwością napędzi każdy wzmacniacz mocy z dowolnym kablem o niemal dowolnej długości
• Doskonałe wzornictwo, wysoka jakość wykonania

 

Dane Techniczne:

M8s 500
https://audioplaza.pl/products/33958-musical-fidelity-m8s-500s-srebrna-koncowka-mocy-salon-poznan

M8s PRE
https://audioplaza.pl/products/34056-musical-fidelity-m8s-pre-srebrny-przedwzmacniacz-stereofoniczny-salon-poznan

 

 

 

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

dataOK:
TopicOK: 0
---
Flaga: 1

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.