Skocz do zawartości

Aby wyszukać ogłoszenie użyj wyszukiwarki z zaznaczoną opcją "ogłoszenia"

Winyle - wyprzedaję się...


Ogłoszenie archiwalne

Winyle - wyprzedaję się...
Autor: adamgdansk
Data dodania
Typ ogłoszenia Sprzedam
Typ nośnika Winyl
Cena sensowne
Opis

John Lee Hooker ‎BLACK RHYTHM 'N' BLUES / FRA'75 2LP http://allegro.pl/john-lee-hooker-black-rhythm-n-blues-fra-75-i7008239316.html

 

Elvis Presley GREATEST HITS [GER'78 7xLP] http://allegro.pl/elvis-presley-greatest-hits-ger-78-7xlp-i7008256785.html

 

Lloyd Price / Sam Cooke / Larry Williams / Little Richard ‎"Our Significant Hits" http://allegro.pl/little-richard-our-significant-hits-us-mint-i7008235822.html

 

The Cream ‎BEST OF CREAM [GER'81 EX++] http://allegro.pl/the-cream-best-of-cream-ger-81-ex-i7008231427.html

 

Blackmore's Night ‎A KNIGHT IN YORK GER'12 MINT- http://allegro.pl/blackmore-s-night-a-knight-in-york-ger-12-mint-i7008227160.html

 

Eric Burdon STARPORTRAIT 2xLP [GER EX++] http://allegro.pl/eric-burdon-starportrait-ger-ex-i7008222849.html

 

The Animals ‎House Of The Rising Sun [FRA'84] 3LP http://allegro.pl/the-animals-house-of-the-rising-sun-fra-84-3lp-i7008218734.html

 

Solomon Burke ‎DON'T GIVE UP ON ME [uS'02 EX+] http://allegro.pl/solomon-burke-don-t-give-up-on-me-us-02-ex-i7006548668.html

Ogłoszeniodawca Osoba prywatna
Województwo pomorskie
Miejscowość Gdańsk
Numer kontaktowy
E-mail adam3city@wp.pl


Opinie użytkowników

Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia



Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

Pod tym linkiem znajdziesz Regulamin Ogłoszeń

×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.