Skocz do zawartości

Aby wyszukać ogłoszenie użyj wyszukiwarki z zaznaczoną opcją "ogłoszenia"

Winyle - wyprzedaję się...


Ogłoszenie archiwalne

Winyle - wyprzedaję się...
Autor: adamgdansk
Data dodania
Typ ogłoszenia Sprzedam
Typ nośnika Winyl
Cena sensowne
Opis

John Lee Hooker ‎BLACK RHYTHM 'N' BLUES / FRA'75 2LP http://allegro.pl/john-lee-hooker-black-rhythm-n-blues-fra-75-i7008239316.html

 

Elvis Presley GREATEST HITS [GER'78 7xLP] http://allegro.pl/elvis-presley-greatest-hits-ger-78-7xlp-i7008256785.html

 

Lloyd Price / Sam Cooke / Larry Williams / Little Richard ‎"Our Significant Hits" http://allegro.pl/little-richard-our-significant-hits-us-mint-i7008235822.html

 

The Cream ‎BEST OF CREAM [GER'81 EX++] http://allegro.pl/the-cream-best-of-cream-ger-81-ex-i7008231427.html

 

Blackmore's Night ‎A KNIGHT IN YORK GER'12 MINT- http://allegro.pl/blackmore-s-night-a-knight-in-york-ger-12-mint-i7008227160.html

 

Eric Burdon STARPORTRAIT 2xLP [GER EX++] http://allegro.pl/eric-burdon-starportrait-ger-ex-i7008222849.html

 

The Animals ‎House Of The Rising Sun [FRA'84] 3LP http://allegro.pl/the-animals-house-of-the-rising-sun-fra-84-3lp-i7008218734.html

 

Solomon Burke ‎DON'T GIVE UP ON ME [uS'02 EX+] http://allegro.pl/solomon-burke-don-t-give-up-on-me-us-02-ex-i7006548668.html

Ogłoszeniodawca Osoba prywatna
Województwo pomorskie
Miejscowość Gdańsk
Numer kontaktowy
E-mail adam3city@wp.pl


Opinie użytkowników

Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia



Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz, a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj komentarz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Pod tym linkiem znajdziesz Regulamin Ogłoszeń

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.