Jump to content
ZAPH ZRT DIY
sprzet
Autor:  pittt

Typ ogłoszenia:  sprzedam
Cena:  4000 zł  

Dodano: 

Opis Witam,
do sprzedania mam ładne i zadbane kolumny DIY zrobione pa lat temu wg projektu Zaph ZRT. Skrzynki wykonane przez znanego na forum Marka :) Okleina to naturalny teak, lakier satyna, boki MDF22, przód 25, wzmocnienia itp. Regulowane kolce. Wytłumienie matami bitumicznymi oraz miękkimi matami ala filc. Całość zrobiona porządnie i bez jakichkolwiek niedoróbek, choć parę małych i niewidocznych rysek się oczywiście znajdzie. Zwrotnica: cewki powietrzne z Polinka, na basie 1.8mm drut, czerwone Janzeny z całym torze wysokotonowym, solid core ofc. Głośniki jak nowe, nie katowane, grają z Ugodą. Co do dźwięku, mogę oczywiście czarować ale zainteresowani chyba wiedzą jak to gra, w razie czego, służę informacjami. Najlepiej wpaść i posłuchać ;) W kwestii zakupu i ewentualnego transportu - odbiór raczej osobisty ale mogę podwieźć w promieniu powiedzmy 75km od Legnicy. Polecam!!! Sprzedaję, ponieważ potrzebuję czegoś większego ;)
Ogłoszeniodawca Osoba prywatna
Województwo Dolnośląskie
Miejscowość Legnica


User Feedback

Recommended Comments

Więc tak (krótko): dźwięk jest szybki, precyzyjny i przejrzysty. Bas wymaga wzmacniacza z dobrym "kopem" by nie zamulać. Schodzi przyjemnie nisko i ma dobre tempo. Z dobrą końcówką potrafi bardzo pozytywnie zaskoczyć, biorąc pod uwagę średnicę przetwornika. Góra klarowna i jasna ale nie przejaskrawiona, dobrze zarysowana ale bez podbarwień. Co do wokali - brzmią naturalnie, bez sztucznych dodatków. Stereofonia, przestrzeń na dobrym poziomie. Ogólnie, są to głośniki "przeźroczyste" dźwiękowo ale wymagające pod względem zasilania.

Link to comment
Share on other sites


Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.Dołącz do PREMIUM, aby promować ogłoszenia i zwiększyć szanse na sprzedaż nawet pięciokrotnie

Regulamin Ogłoszeń
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.