Jump to content

Beastie Boys The in sound from way out!

The in sound from way out!
  • Muzyka - ocena
Jeśli chodzi o dolne zakresy częstotliwości utworów na płycie to nie zgodzę sie z przedmówcą że jest ich mało.<br />U mnie dół jest bardzo czytelny i jest go sporo.<br />Jestem wyczulony na niskie zakresy, których często mi brakuje na płytach a tutaj mile zaskoczenie. Jest ten najniższy dół kiedy trzeba. <br />To kwestia systemu. Słuchałem tej płyty na wielu systemach i naprawdę nie każda kolumna jest w stanie przekazać to co jest na płycie właśnie tam w dole.<br />
  • Dźwięk - ocena
Sign in to follow this  
Muzyka faktycznie zupełnie odmienna od tej znanej z MTV czy radia. Tutaj pełny instrumental. Boysi w dosyć dynamicznym, nietuzinkowym i zróżnicowanym wydaniu.
Bardzo polecam ten tytuł. Można słuchać od dechy do dechy. Każdy utwór jest inny, podobnie jak starsze tytuły Dire Straits.
Instrumenty użyte budują fantastyczna scenę. Emocje gwarantowane. Zwłaszcza jak posłucha sie nieco głośniej. Ale też bez przesady.
Sign in to follow this  


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.