Jump to content

Coaxial Secret

D&M Art Sound Coaxial Secret

Typ sprzętu: kable cyfrowe
Producent: D&M Art Sound
Model: Coaxial Secret
Ocena ogólna: (na podstawie 1 opinii)
Opinia o D&M Art Sound Coaxial Secret
Autor: Misiek77
Data dodania: 23 styczeń 2020
Jakość/cena
Ocena ogólna
Plusy Wspaniała scena dźwiękowa Lokalizacja źródeł dająca wrażenie koncertu na żywo Świetny bas Krystaliczna czystość dźwięku Punktualność i motoryka na bardzo wysokim poziomie Bardzo solidne wykonanie kabla i bezkonkurencyjny stosunek cena/jakość
Minusy brak
Twoja opinia

Początkowo nie wierzyłem w znaczny wpływ kabla cyfrowego na brzmienie mojego systemu. Byłem przekonany, że zmieni niektóre rzeczy, raczej wygładzi to, co wyostrzone lub doda trochę tu i ówdzie.W końcu to tylko zera i jedynki. I muszę powiedzieć, że się myliłem. Kabel gruntownie zmienił brzmienie mojego systemu, przebudowując całkowicie obraz muzyczny jaki generowały głośniki. To, co od razu można było usłyszeć, to przebudowa sceny, która stała się bardziej trójwymiarowa i głębsza, z lepszą lokalizacją źródeł. Następnym elementem był bas, który zaczął schodzić niżej i został na nowo zdefiniowany. Nie było go więcej, ani nie został podkolorowany. On stał się bardziej naturalny, zyskał na masie, ale również na kontroli. Został trochę cofnięty wraz z pogłębieniem sceny, a jego czytelność nie tylko nic nie straciła, ale bardzo dużo zyskała. Średnica natomiast także otrzymała lepszą rozdzielczość nie popadając w wyostrzenie. Wysokie tony, choć bardziej wyraźne, to wraz z postępem w wygrzewaniu kabla zyskały na czystości, nie kłuły w uszy. Cały dźwięk otrzymał nowy i bardziej naturalny szlif a instrumenty miały wokół siebie więcej przestrzeni, dzięki temu wszystko zyskało na przejrzystości. Tak samo stało się z motoryką i ja bym to nazwał punktualnością dźwięku. Ten kabel uwielbia perkusję i bas. Sprawdzi się chyba w każdej dynamicznej muzyce, a w tej spokojnej pokaże całą gamę innych swoich zalet i zaprezentuje muzykę na żywo. On w żaden sposób nie podbija dynamiki ani nie dodaje niczego od siebie. Secret po prostu taki jest, rozdzielczy, naturalny, ale przede wszystkim czysty jak kryształ. Właśnie ta czystość pozwala zabrzmieć instrumentom najlepiej jak mogą, odkrywając ich potencjał w każdym repertuarze. To wielka klasa, bo mamy do czynienia z kablem, który przekazuje mnogość informacji, ale nie na zasadzie wrzucania na siłę masy detali – bardzo często w wyższych tonach. Ta mnogość informacji którą mam na myśli to cały zestaw cech, które wcześniej opisałem i to one synergicznie tworzą wspaniałe muzyczne widowisko. Bo tak naprawdę brzmi muzyka. Jeśli ktoś nie wierzy w mój entuzjastyczny opis to niech koniecznie wypożyczy kabel za kaucją i przekona się co on potrafi. Mój kabel to wersja z jednolitym rdzeniem czyli pin we wtyku rca jest zrobiony z przewodnika.

Jak długo posiadasz oceniany sprzęt? od 1 miesiąca do roku
Gdzie kupiłeś/aś oceniany sprzęt? u producenta
Ile zapłaciłeś/aś? cena producenta
Dlaczego wybrałeś/aś ten sprzęt? Bo więcej niż spełnił moje oczekiwania.
Z czym porównywałeś/aś przed decyzją o zakupie? Tara Labs Rsc Prime
Podaj zestaw w jakim używany jest oceniany sprzęt jak w o mnieUser Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.