Jump to content

FiiO FH1s

Typ sprzętu: Słuchawki
Producent: FiiO
Model: FH1s
Ocena ogólna: (4/5 na podstawie 1 opinii)
Autor: Espectro
Data dodania: 19 sierpień 2021
Jakość/cena
Ocena ogólna
Plusy Bardzo dobra jakość w tej cenie. Ilość wkładek (chyba z 9) Kabel jest miękki i nie denerwuje ale bywają także i cieńsze w innych modelach. Przy doborze odpowiednich wkładek nie wypadają z uszu....
Minusy Jakość wykonania jest poprawna ale zdarzają się delikatne chropowatości przy wtyku do słuchawek co jest denerwujące ale łatwe do usunięcia (paznokciem).
Twoja opinia Słuchawki bardzo dobre i przede wszystkim wygodne choć na początku myślałem że nie będą pasować. Dzwięk z zwykłego spotify premium jest na nich prawnie bez różnicy choć w dużej mierze zależne jest to od słuchanego utworu. Dopiero przejście na Tidal i odsłuch utworów HiFi i Master daja poczucie jakości i pewnego rodzaju różnicy między platformami oraz w szczególności różnicy w jakości słuchawek i dzwięku. Z całego serca mogę polecić słuchawki ale pod warunkiem odsłuchu z dobrego źródła by zauważyć różnicę i być przekonanym o dobrym zakupie. Słuchawki rozkręcone na maksymalną głośność nie są meczące a wręcz dopiero wtedy udaje się uzyskać pełnie wszystkiego co w utworze sie znajduje. Na wartościach średnich oraz przy odpowiednim dobraniu wkładek (gumek) czuje się poprawność i jakość odsłuchu. Utwory które wałkowane były wielokrotnie w radiu czy też na własnych sprzętach po przesłuchaniu stają się czymś nowym i innym niż przedtem. Gorąco polecam nie jest to nie wiadomo co i także nie należy się nastawiać przy zakupie na cuda ale dopiero przy nich można usłyszeć coś dobrego i poprawnego.
Jak długo posiadasz oceniany sprzęt? od 1 miesiąca do roku
Gdzie kupiłeś/aś oceniany sprzęt? x-kom
Ile zapłaciłeś/aś? 270 zł
Dlaczego wybrałeś/aś ten sprzęt? Z względu na recenzję na audiostereo w magazynie
Z czym porównywałeś/aś przed decyzją o zakupie? Jakieś philipsy, HyperX, Corsair i Beats ale półka do 300-400 zł
Podaj zestaw w jakim używany jest oceniany sprzęt Telefon z androidem Spotify oraz TIDAL oraz na stacjonarnym pc wraz z plikami flac robią robotę
User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.