Jump to content

AudioLime Głośnikowe

Typ sprzętu: Kable Głośnikowe
Producent: AudioLime
Model: Głośnikowe
Ocena ogólna: (4.5/5 na podstawie 2 opinii)
Autor: loli_pl
Data dodania: 08 październik 2021
Jakość/cena
Ocena ogólna
Plusy Naturalna barwa, mikroszczegóły.
Minusy Brak
Twoja opinia Po przeczytaniu opisu jak grają kabelki, zaciekawiony umówiłem się na odsłuch, ponieważ okazało się że mam całkiem blisko do Producenta kabelków. Sprzęt który posiadam już w pełni mnie zadowala i tylko brakowało ostatniego szlifu. Wcześniej miałem Oehlbach, Melodika, Qed, i do teraz Sommer Cable Orbit 240 MKII, byłem z nich zadowolony chociaż troszkę były wycofane na średnicy i właśnie to mnie skłoniło do dalszych poszukiwań. AudioLime grają naturalnie, nic nie koloryzuje, mocny szybki bas, nie ociężały ani rozlazły, pojawiło się mnóstwo mikroszczegółów, wokale wychodzą prawie na twarz, niesamowita precyzja i rozmiejscowienie instrumentów, czystość przekazu, dynamika. Niestety nie potrafię przekazać słowami tego jak one grają, mogę je polecić z czystym sumieniem i raczej ten co kupi się nie zawiedzie.
Jak długo posiadasz oceniany sprzęt? krócej niż 1 miesiąc
Gdzie kupiłeś/aś oceniany sprzęt? U producenta.
Ile zapłaciłeś/aś? 549zł
Dlaczego wybrałeś/aś ten sprzęt? Po przeczytaniu opisu producenta i z czystej ciekawości.
Z czym porównywałeś/aś przed decyzją o zakupie?
Podaj zestaw w jakim używany jest oceniany sprzęt

Autor: SLAVO 1970
Data dodania: 07 wrzesień 2021
Jakość/cena
Ocena ogólna
Plusy + lokalizacja instrumentów + barwa naturalna, przyjemna.
Minusy -
Twoja opinia Od kilku lat jestem sympatykiem dobrego audio. Zawsze ceniłem dobre brzmienie i jak chyba każdy audiofil poszukiwałem a to wzmacniacza, a to kolumn które spełnią moje oczekiwania a zarazem nie zrujnują mi domowego budżetu. Rok temu przyszedł też ostatecznie czas na "szlify" więc skupiłem się na kablach głośnikowych bo jak wiadomo mają one duże znaczenie, no i zaczęło się szukanie. Pożyczałem od znajomych różne kable, niektóre drogie jak dla mnie kwota powyżej 2000zł za przewód to już trochę kosmos, ale wielu twierdziło że tańsze są marne i nie warto. Kupiłem od znajomego kable Melodika , potem Tellurium Blue , zmieniłem potem dalej na inne... a to Kimber a to Audioquest, miałem pożyczonego Cardasa za prawie 1500zł ( używany ) i już go chciałem zakupić. Wtedy znajomy przyniósł mi kabel o nazwie "AudioLime" ... obaj nie wierzyliśmy własnym uszom. Zapytałem o cenę i nie mogłem uwierzyć - 549zł !!! Cardas za 2000zł zagrał nieco potężniej ale przestrzeń, czystość, budowanie planów , lokalizacja instrumentów po stronie AudioLime zdecydowanie. I ta barwa, naturalna, przyjemna. Bas jak dobrego winylu a źródło mam cyfrowe ... i zawsze coś wcześniej mnie drażniło. Postanowiłem napisać bo może inni też szukają niedrogiego w sumie kabla który naprawdę brzmi świetnie. Dodam że kabel jest świetnie wykonany i bardzo ładnie "układa się" bo jest elastyczny i wygląda konkretnie. Polecam !
Jak długo posiadasz oceniany sprzęt? krócej niż 1 miesiąc
Gdzie kupiłeś/aś oceniany sprzęt? -
Ile zapłaciłeś/aś? 549zł
Dlaczego wybrałeś/aś ten sprzęt? Względy słuchowe.
Z czym porównywałeś/aś przed decyzją o zakupie? kable Melodika , potem Tellurium Blue , a to Kimber a to Audioquest, miałem pożyczonego Cardasa.
Podaj zestaw w jakim używany jest oceniany sprzęt
User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.