Jump to content
Sign in to follow this  

Wersja przejściowa do UP

Rafaell's Cable Wersja przejściowa do UP

Typ sprzętu: kable sygnałowe (interkonekty)
Producent: Rafaell's Cable
Model: Wersja przejściowa do UP
Ocena ogólna: (na podstawie 1 opinii)
Opinia o Rafaell's Cable Wersja przejściowa do UP
Autor: kowal-m
Data dodania: 02 maj 2011
Jakość/cena
Ocena ogólna
Plusy SAME PLUSY !!!
Minusy ŻADNYCH MINUSÓW !!!
Twoja opinia

Ostatnio byłem w ciągłym poszukiwaniu odpowiedniego interkonektu do mojego systemu. Przesłuchiwałem różnego rodzaju przewody, które nie do końca były w stanie spełnić moje oczekiwania, a ich zestaw który posiadam (Triangle Antale + wzmak lampowy) jest dość wymagający dla kabli sygnałowych. Szczególnie w dolnym paśmie cały czas odczuwałem niedostatek i już właściwie chciałem kupować przewód Audionovy Starlight, który dawał mięsko w dole pasma, kosztem jednak pozostałego toru, a szczególnie góry. Wstrzymałem się z zakupem i postanowiłem wypożyczyć przewód produkcji Rafaela.

Przewód po prostu utarł nosa dużo droższym przewodom, takim jak Nordost Red Down, Audionova Starlight, Van Den Hul Integration Hybrid (zastanawiam się w tym miejscu, skąd te wygórowane ceny markowych przewodów !)

Jeśli miałbym opisać przewód Rafaela to: rozmach, swoboda, szczegółowość (odkrywanie nowych smaczków, niektóre wokale i instrumenty brzmią zupełnie inaczej - wg mnie bardziej realistycznie), głębia, przestrzeń, świetna separacja dźwięków i poszczególnych muzyków oraz instrumentów na scenie, kapitalny punktowy i szybki oraz swobodny bas, który idealnie idzie w parze z pozostałym pasmem. Osobiście bas jak dla mnie mógłby być trochę bardziej misiowaty, ale jest go na tyle dużo, że jest ok !. Powiem szczerze, że i tak jeśli chodzi o bas to przewód Rafaela zmiótł dosłownie w moim zestawie całkowicie suchego i mizernego w basie Nordosta ! Muszę przyznać, że pierwszy raz słyszę też taki efekt, że bas atakuje mnie jakby swobodnymi impulsami - nie wiem nawet jak opisać to zjawisko - po prostu super !

Tak więc podsumowując mój skromny wywód, nie pozostaje nic innego jak wypożyczać i słuchać - będziecie pozytywnie zaskoczeni !

Jak długo posiadasz oceniany sprzęt? krócej niż 1 miesiąc
Gdzie kupiłeś/aś oceniany sprzęt? bezpośrednio od producenta
Ile zapłaciłeś/aś? cena zaoferowana przez producenta
Dlaczego wybrałeś/aś ten sprzęt? Po testach stwierdzam, że jest rewelacyjny, a stosunek jakości do ceny to po prostu MISTRZOSTWO ŚWIATA !!!
Z czym porównywałeś/aś przed decyzją o zakupie? Nordost Red Down, Audionova Starlight, Van Den Hul Integration Hybrid
Podaj zestaw w jakim używany jest oceniany sprzęt Kolumny Triangle Antale, CD Arcam Alpha 8se, wzmacniacz lampowy konstrukcji Pana Jacka Federowicza z Poznania, kable głośnikowe Audionova Quasarus,

Sign in to follow this  


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.