Jump to content

Logitech Z-5500

Typ sprzętu: Kino Domowe
Producent: Logitech
Model: Z-5500
Ocena ogólna: (4/5 na podstawie 1 opinii)
Autor: Espectro
Data dodania: 29 lipiec 2021
Jakość/cena
Ocena ogólna
Plusy Jak na swe gabaryty grają bardzo dobrze. Jakościowo tez jest bardzo fajnie. Wiele wejść. Technologie THX itd... Pilot Dość dobry bass jak na moje gabaryty pokoju. Dynamika jest fajna przy filmach i co ciekawszych produkcjach audio 5.1
Minusy Brak tak naprawdę trybu standby a jest coś w stylo tego. (tryb słuchawkowy) Przez co pobór prądu jest ciągły i taki sam jak by były odpalone non stop. Raz pamięta ustawienia a raz nie pamięta.
Twoja opinia Głośniki posiadam od bardzo dawna a i miałem wiele innych co pozwala mi w jakiś sposób porównać. Jak na swoją konstrukcję grają dobrze i nie jest to oczywiście dzwięk dla audiofila a dla zwykłego użytkownika który coś tam chce sobie posłuchać. Jak na mały pokój w którym użytkuję to dają rade i gdy poda się dość dobrej jakości dzwięk to grają fajnie. Konstrukcja dość stara ale w tej cenie raczej nie idzie znaleźć czegoś lepszego. Nie jest to Hi-End ale o wiele lepsze niż takie głośniki do komputera z plastiku i zasilane po przez usb. Słyszałem wiele razy że owe głośniki są słabe i wręcz są dnem od kolegów którzy posiadali owe. Lecz po przyprowadzeniu ich do mego domu i zaprezentowaniu zmieniali zdanie. Wynika to z faktu iż wiele sprzedawanych z drugiej ręki jest już dość mocno wysłużona przez co jakość jest denna. U mnie tego problemu nie było a i sam korzystam raz na tydzień przez chwilę może kilka. Porównuje ten model do kolumn wszelkiego rodzaju od Sony aż po stare technicsy. Te grają o wiele lepiej. Konstrukcja jest oczywiście plastikowa ale z bardzo grubego i mocnego. Nie dudni ani nie trzeszczy przez to. Subwofer jest dość ciężki i samodzielnie nei polecam podnoszenia.
Jak długo posiadasz oceniany sprzęt? ponad rok
Gdzie kupiłeś/aś oceniany sprzęt? Allegro
Ile zapłaciłeś/aś? 1200 zł
Dlaczego wybrałeś/aś ten sprzęt? Bo to był najwyższy model tej firmy w tamtym czasie i miały być do komputera ale niestety nie mieściły mi się pod biurko.
Z czym porównywałeś/aś przed decyzją o zakupie? Ocenami innych i technologiami w tamtym czasie.
Podaj zestaw w jakim używany jest oceniany sprzęt Tv LG60..... oraz pod bluerayem dobrze sprawdza sie do filmów.
User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.