Jump to content

Opinie: sprzęt - ostatnio dodane

Sign in to follow this  
Instrukcja dodawania Opinii: https://www.audiostereo.pl/opinie-instrukcja-dodawania/
 1. Creek 4330 mk2

  Jestem nim zachwycony. Nie jestem żadnym pseudo-reklamowcem, ani szpiegiem, ale po prostu creek jest super. Za każdym razem jak słucham na nim muzyki mam pewność, że dobrze wybrałem. Polecam go każdemu.

 2. Tannoy Mercury M4

  bardzo uniwersalne, niemęczące brzmienie, praktycznie do kazdego gatunku muzyki. Plastyczność, dynamika, brak agresji sprawiają, że muzyki mozna słuchać godzinami. Mimo dość sporych gabarytów w moim pokoju 26m2, ustawione daleko od bocznych ścian, potrafią wytworzyć bardzo szeroka i głęboką scenę dzwiekową. Poprzez brak wyeksponowania góry i dołu pasma niektórym osobom moga się wydać zbyt "grzeczne". jednak szukając kolumn o zrównoważonym, muzykalnym brzmieniu nie można przejśc obok tych kolumn obojętnie, zwłaszcza po obniżce ceny z 2200zł na 1600. Świetnie sprawdzają sie w większości gatunków muzycznych.

 3. Rotel RSP 1066

  B. dobry procesor-preamp dla osób kochajšcych muzykę i kino-zapewnia dużš porcję emocji!

 4. Pioneer DV 737

  bez uwag, wart każdej złotówki, którš za niego zapłaciłem.

 5. Creek 4330 mk2

  Creek jest swietny, za te pieniadze ciezko jest znalezc cos rownie dobrego. Dlugo szukalem, az w koncu wybralem. Slusznie zreszta. :)

 6. Cambridge Audio A500

  Ten wzmacniacz łączy cechy brzmienia które trudno łączyć - ekspresję i dynamikę z plastycznością i brakiem agresji, analityczność i szczegółowość z ociepleniem średnicy i góry, potęgę i rozciągnięcie basu z jego świetną kontrolą i zwartością. Żeby pokazał na co go stać, warto przed "zasadniczym" odsłuchem zaserwować mu ok 2 godzin rozgrzewki. Dzwięk jest ekspresyjny, dynamiczny, pełny energii, przy tym lekko zaokrąglony i ocieplony. Muzyki można słuchać godzinami, brz uczucia znużenia. Świetna szczegółowośc i analityczność, połączona z bardzo dobrymi zdolnosciami kreowania przestrzeni i naturalną, niezafałszowaną barwą srednicy sprawia, że większość płyt odkrywa się na nowo. Z drugiej strony, wszelkie błędy realizatorów nie zostaną zamaskowane, ale też wzmacniacz ma na tyle "kultury", że nie przykuwają uwagi jako główny bohater wydarzeń. Wzmacniacz jest w tej materii po prostu rzetelny. Nigdy nie ucieka do tanich sztuczek typu podbicie góry czy dołu. Jeśli chodzi o moc i wdajność pradową - gałka vol na "godz" 9-10 w moim pokoju 26m2 jest juz głośno, gałka na "godz" 12-13 powoduje że mój słuch i część przedmiotów w pokoju zaczyna dość szybko kapitulowac, dzwięk jest nadal czysty, dynamiczny, uporządkowany, tylko jego ciśnienie zaczyna wtłaczać w kanape

Sign in to follow this  


Opinie: sprzęt - typy sprzętu

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.