Jump to content

Opinie: sprzęt - ostatnio dodane

Sign in to follow this  
Instrukcja dodawania Opinii: https://www.audiostereo.pl/opinie-instrukcja-dodawania/
 1. Creek 4330 mk2

  Jestem nim zachwycony. Nie jestem żadnym pseudo-reklamowcem, ani szpiegiem, ale po prostu creek jest super. Za każdym razem jak słucham na nim muzyki mam pewność, że dobrze wybrałem. Polecam go każdemu.

 2. Rotel RSP 1066

  B. dobry procesor-preamp dla osób kochajšcych muzykę i kino-zapewnia dużš porcję emocji!

 3. Cambridge Audio A500

  Ten wzmacniacz łączy cechy brzmienia które trudno łączyć - ekspresję i dynamikę z plastycznością i brakiem agresji, analityczność i szczegółowość z ociepleniem średnicy i góry, potęgę i rozciągnięcie basu z jego świetną kontrolą i zwartością. Żeby pokazał na co go stać, warto przed "zasadniczym" odsłuchem zaserwować mu ok 2 godzin rozgrzewki. Dzwięk jest ekspresyjny, dynamiczny, pełny energii, przy tym lekko zaokrąglony i ocieplony. Muzyki można słuchać godzinami, brz uczucia znużenia. Świetna szczegółowośc i analityczność, połączona z bardzo dobrymi zdolnosciami kreowania przestrzeni i naturalną, niezafałszowaną barwą srednicy sprawia, że większość płyt odkrywa się na nowo. Z drugiej strony, wszelkie błędy realizatorów nie zostaną zamaskowane, ale też wzmacniacz ma na tyle "kultury", że nie przykuwają uwagi jako główny bohater wydarzeń. Wzmacniacz jest w tej materii po prostu rzetelny. Nigdy nie ucieka do tanich sztuczek typu podbicie góry czy dołu. Jeśli chodzi o moc i wdajność pradową - gałka vol na "godz" 9-10 w moim pokoju 26m2 jest juz głośno, gałka na "godz" 12-13 powoduje że mój słuch i część przedmiotów w pokoju zaczyna dość szybko kapitulowac, dzwięk jest nadal czysty, dynamiczny, uporządkowany, tylko jego ciśnienie zaczyna wtłaczać w kanape

 4. Cambridge Audio D500SE

  odsyłam do mojej opinii nt wzmacniacza A500. Te same walory brzmieniowe. Czysty, uporządkowany, szczegółowy, ekspresyjny, dynamiczny. Bez wad. Uniwersalny

 5. Paradigm gł. centralny CC v.2

  B.udany głonik centralny-b. naturalny dwięk z przejrzystymi, czytelnymi dialogami, który nie boi się basu, jeli realizator filmu zażyczył sobie, aby dany efekt odtwarzł głonik centralny CC zrobi to znakomicie. Jednak jego największš zaletš jest idealne dopasowanie do kolumn głównych Studio 80, dwięk jest spójny, jednorodny, sharmonizowany i nieziemsko przestrzenny oraz przejrzysty.

 6. Yamaha miniwieża Pianocraft MCR E-150

  B. dobry sprzęcik dla poczštkujšcych audiofilów, lub drugi zestaw tych bardziej zaawansowanych. W swojej cenie jest to właciwie sprzęt bez wad-przyjemny, zrównoważony dwięk z dobrze kontrolowanym, dobrej jakoci choć niezbyt potężnym basem, ładny wyglšd, a przy tym dynamiczny dwięk z jedwabistymi sopranami; czy można chcieć czego więcej za tš sumę ?!

Sign in to follow this  


Opinie: sprzęt - typy sprzętu

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.