Jump to content

Opinie: sprzęt - ostatnio dodane

Sign in to follow this  
Instrukcja dodawania Opinii: https://www.audiostereo.pl/opinie-instrukcja-dodawania/
 1. Gramofon zachwyca przede wszystkim dźwiękiem ale także wyglądem. Przy wszechobecnej plastikowej masówce jest wyrobem sztuki rękodzielniczej o niespotykanej precyzji.
 2. Na sprzęt namówił mnie forumowicz, który dodał opinie poniżej. Kolejny raz świetnie trafił w sedno sprawy! Choć, to pewnie przez spory budżet jak dla mnie = 4tys. Wzmacniacz czarny i pięknie prezentuje się z wskaźnikami wychyłowymi (wajzry). Ale, urodę jego jako tako widać na zdjęciach, czy aukcjach. Ale te nie oddadzą masywności tej konstrukcji, która mnie poraziła. Gałka wzmocnienia lekko stożkowa, ciężka i kręcąca się z świetnym oporem. Fajny pomysł na pozbycie się selektorów znanych z sony 550ES, które często sprawiały problemy. Tutaj mamy przekaźniki, które co prawda należałoby przemyć z tego co się dowiedziałem, ale u mnie nic na razie nie przerywa i nie trzeszczy. Dźwięk to mi po prostu głupio opisywać... Bo co ja mogę napisać, jak nie miałem styczności z takimi sprzętami. Po prostu jest wszystko na miejscu, tak bardzo aż można to poczuć w klatce piersiowej. Napędzam teraz nim Kappa 8 i jest zabawa, choć docelowo chce zmienić te kolumny. Ostatni Luxman L430, czy Sony 690ES absolutnie nie grały tak dobrze, głównie czuć jak bardzo brakuje im dobrego basu... Luxman był fajny, ale za wolny, Sony z kolei za słabo wypełniony. No i ta wreszcie spokojna góra, rzeczywiście Accu ma ją lepszą niż chińskie lampowce, nawet po zmianie lamp i kondensatorów. Jestem zadowolony, że namówiono mnie na E302 i że odpuściłem E-206, bo miałem możliwość zwrotu. Choć, gdyby nie pomysł z E302, to E206 też zagrał trochę lepiej od wszystkiego co miałem przed i pewnie bym zostawił. Ale jednak zdecydowałem się na prawdziwy przeskok.
 3. Na sprzęt namówił mnie forumowicz, który dodał opinie poniżej. Kolejny raz świetnie trafił w sedno sprawy! Choć, to pewnie przez spory budżet jak dla mnie = 4tys. Wzmacniacz czarny i pięknie prezentuje się z wskaźnikami wychyłowymi (wajzry). Ale, urodę jego jako tako widać na zdjęciach, czy aukcjach. Ale te nie oddadzą masywności tej konstrukcji, która mnie poraziła. Gałka wzmocnienia lekko stożkowa, ciężka i kręcąca się z świetnym oporem. Fajny pomysł na pozbycie się selektorów znanych z sony 550ES, które często sprawiały problemy. Tutaj mamy przekaźniki, które co prawda należałoby przemyć z tego co się dowiedziałem, ale u mnie nic na razie nie przerywa i nie trzeszczy. Dźwięk to mi po prostu głupio opisywać... Bo co ja mogę napisać, jak nie miałem styczności z takimi sprzętami. Po prostu jest wszystko na miejscu, tak bardzo aż można to poczuć w klatce piersiowej. Napędzam teraz nim Kappa 8 i jest zabawa, choć docelowo chce zmienić te kolumny. Ostatni Luxman L430, czy Sony 690ES absolutnie nie grały tak dobrze, głównie czuć jak bardzo brakuje im dobrego basu... Luxman był fajny, ale za wolny, Sony z kolei za słabo wypełniony. No i ta wreszcie spokojna góra, rzeczywiście Accu ma ją lepszą niż chińskie lampowce, nawet po zmianie lamp i kondensatorów. Jestem zadowolony, że namówiono mnie na E302 i że odpuściłem E-206, bo miałem możliwość zwrotu. Choć, gdyby nie pomysł z E302, to E206 też zagrał trochę lepiej od wszystkiego co miałem przed i pewnie bym zostawił. Ale jednak zdecydowałem się na prawdziwy przeskok.
 4. Na sprzęt namówił mnie forumowicz, który dodał opinie poniżej. Kolejny raz świetnie trafił w sedno sprawy! Choć, to pewnie przez spory budżet jak dla mnie = 4tys. Wzmacniacz czarny i pięknie prezentuje się z wskaźnikami wychyłowymi (wajzry). Ale, urodę jego jako tako widać na zdjęciach, czy aukcjach. Ale te nie oddadzą masywności tej konstrukcji, która mnie poraziła. Gałka wzmocnienia lekko stożkowa, ciężka i kręcąca się z świetnym oporem. Fajny pomysł na pozbycie się selektorów znanych z sony 550ES, które często sprawiały problemy. Tutaj mamy przekaźniki, które co prawda należałoby przemyć z tego co się dowiedziałem, ale u mnie nic na razie nie przerywa i nie trzeszczy. Dźwięk to mi po prostu głupio opisywać... Bo co ja mogę napisać, jak nie miałem styczności z takimi sprzętami. Po prostu jest wszystko na miejscu, tak bardzo aż można to poczuć w klatce piersiowej. Napędzam teraz nim Kappa 8 i jest zabawa, choć docelowo chce zmienić te kolumny. Ostatni Luxman L430, czy Sony 690ES absolutnie nie grały tak dobrze, głównie czuć jak bardzo brakuje im dobrego basu... Luxman był fajny, ale za wolny, Sony z kolei za słabo wypełniony. No i ta wreszcie spokojna góra, rzeczywiście Accu ma ją lepszą niż chińskie lampowce, nawet po zmianie lamp i kondensatorów. Jestem zadowolony, że namówiono mnie na E302 i że odpuściłem E-206, bo miałem możliwość zwrotu. Choć, gdyby nie pomysł z E302, to E206 też zagrał trochę lepiej od wszystkiego co miałem przed i pewnie bym zostawił. Ale jednak zdecydowałem się na prawdziwy przeskok.
 5. Studio16Hertz Minas Anor

  Kupiłem je do Yamahy AS1100, bo tak ludzie polecali a skończyłem z hybrydą Pathosa (po wymianie lamp). Mogą grać z tranzystorem, ale raczej o analogowym, spokojniejszym "usposobieniu". Kolumny stworzone do kameralnych, instrumentalnych nagrań, fenomenalne do elektroniki (dużo słucham JMJ - nie rozumiem, jak ktoś może napisać, że się do tego typu muzyki nie nadają). Dobierałbym do nich raczej analogowo brzmiące tranzystory, albo lampy. Dość wrażliwe na okablowanie (wg mnie). Za to niezbyt na warunki akustyczne (to będzie duży plus). Łatwe do napędzenia. Bardzo ładne i świetnie wykonane. Być może z ostrzejszym wzmacniaczem też komuś podejdą, jeżeli lubi się takie brzmienie. Znakomicie tez pracują... w kinie domowym (system stereo mam wpięty w zestaw KD). Wokale bardzo dobre na tyle, że zrezygnowałem z kolumny centralnej. Grają u mnie w 16m2. W cenie do 10 tys złotych z pewnością warto sprawdzić i nie kierować się opiniami z sieci. Sprzęt raczej dla świadomego audiofila.
 6. AKG K500

  Bardzo dobre słuchawki. Świetnie nadają się do słuchania.
Sign in to follow this  


Opinie: sprzęt - typy sprzętu

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.