Jump to content

1094

   (Overall rating from this review)
Musical Fidelity
Model: A2

Jest to naprawdę dobry wzmacniacz. I do tego wygląda rewelacyjnie. Gniazda głośnikowe są trochę za blisko gniazda zasilającego przez co widełek raczej nie podłączymy. Wzmacniacz trochę się grzeje więc trzeba mu przygotować odpowiednio dużo przestrzeni. Ja położyłem go na kolcach, prześwit zwiększył się z ok. 1cm do ponad 2cm. co pozytywnie wpłynęło na przepływ powietrza a przez to na grzanie się radiatora, a trzeba dodać że potrafi się zagrzać.Co do brzmienia to jak na swoją kategorię cenową, stoi na bardzo wysokim poziomie. Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę pozostałe części toru ale jak dla mnie jest to najlepszy wybór (w swojej kategorii cenowej). Wzmacniacz przez cały czas dobrze kontroluje muzykę nic się nie gubi wszystko jest dobrze poukładane. Wokale są wyśmienite, niema nic do zarzucenia. Góra jest klarowna. Niskie tony są świetnie kontrolowane, bas ma odpowiednią głębię i dynamikę. Spotkałem się z opiniami że ten wzmacniacz ma problem z dynamiką. Hm... ja szukałem, szukałem i nie znalazłem. Może dlatego że nie słucham ostrego rocka ani muzyki w której nie słychać słów J. Na 15 kawałku z płyty testowej MANGERa, pokazuje co potrafi. Orkiestra symfoniczna nawet przy dużych składach gra świetnie i dynamicznie. Naprawdę ciężko znaleźć jakieś wady, jak dla mnie ten wzmacniacz ich niema. Oczywiście można zagrać lepiej i to znacznie lepiej ale przy jakim nakładzie finansowym. Dodam tylko że na następny wzmacniacz przygotowuję kwotę kilkukrotnie wyższą niż wartość A2.Więc jeżeli masz odpowiednią ilość wolnego miejsca (a na pewno nic na nim nie postawisz a i pod nim lepiej nic nie stawiać) i nie słuchasz ostrych kawałków to szczerze polecam ten wzmacniacz.


Plusy:
  • Same zalety
Minusy:
  • Jak dla mnie żadnych
Jak długo posiadasz oceniany sprzęt?: ponad rok
Gdzie kupiłeś/aś oceniany sprzęt?: SH
Ile zapłaciłeś/aś?: cena odpowiednia
Dlaczego wybrałeś/aś ten sprzęt?: Bo jest najlepszy w swojej klasie
Z czym porównywałeś/aś przed decyzją o zakupie?: różne wzmacniacze w porównywalnych cenach
Podaj zestaw w jakim używany jest oceniany sprzęt: marantz cd17mk2, dynaudio audience 50, qed genesis silver spiral, VDH d102 mk5,
  • Jak oceniasz sprzęt pod względem wartość/cena?
  • Jaka jest Twoja ogólna ocena?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.