Jump to content
Opinia o Studio16Hertz Minas Anor
Autor: artur 1984 waw
Data dodania:
Jakość/cena
Ocena ogólna
Plusy świetne do elektroniki, jazzu, spokojniejszych, instrumentalnych nagrań, wymagają trochę uwagi w doborze reszty toru (w sumie jak wszystko z już lepszego sprzętu), brzmienie raczej analogowe, ciepłe, preferują spokojną elektronikę, mało wymagające co do akustyki (przedni bass-reflex)
Minusy obnażają wady lichych nagrań, dla niektórych basu może być zbyt mało (dla mnie to akurat plus, uważam, że jest go idealnie) - sprzęt nie dla "basoluba"
Twoja opinia Kupiłem je do Yamahy AS1100, bo tak ludzie polecali a skończyłem z hybrydą Pathosa (po wymianie lamp). Mogą grać z tranzystorem, ale raczej o analogowym, spokojniejszym "usposobieniu". Kolumny stworzone do kameralnych, instrumentalnych nagrań, fenomenalne do elektroniki (dużo słucham JMJ - nie rozumiem, jak ktoś może napisać, że się do tego typu muzyki nie nadają). Dobierałbym do nich raczej analogowo brzmiące tranzystory, albo lampy. Dość wrażliwe na okablowanie (wg mnie). Za to niezbyt na warunki akustyczne (to będzie duży plus). Łatwe do napędzenia. Bardzo ładne i świetnie wykonane. Być może z ostrzejszym wzmacniaczem też komuś podejdą, jeżeli lubi się takie brzmienie. Znakomicie tez pracują... w kinie domowym (system stereo mam wpięty w zestaw KD). Wokale bardzo dobre na tyle, że zrezygnowałem z kolumny centralnej. Grają u mnie w 16m2. W cenie do 10 tys złotych z pewnością warto sprawdzić i nie kierować się opiniami z sieci. Sprzęt raczej dla świadomego audiofila.
Jak długo posiadasz oceniany sprzęt? krócej niż 1 miesiąc
Gdzie kupiłeś/aś oceniany sprzęt?
Ile zapłaciłeś/aś? czterocyfrowa kwota w górnym przedziale za nowe
Dlaczego wybrałeś/aś ten sprzęt? rekomendacje w sieci i odsłuch w salonie
Z czym porównywałeś/aś przed decyzją o zakupie? Tannoy Glenair 10, Dali Rubicon 2, B&W 704S2
Podaj zestaw w jakim używany jest oceniany sprzęt: Pathos Classic MK3, kable Tellurium Black, Pioneer N70AE
Sign in to follow this  ×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.